Токсичний саундтрек минулих стосунків: MAYOROVA презентує пісню “ім’я”

Токсичний саундтрек минулих стосунків: MAYOROVA презентує пісню "ім'я"

В новому відео на пісню “ім’я” співачка та інфлюенсерка MAYOROVA розкрила світлу та темну сторони своєї свідомості. Два образи, в яких зʼявляється головна героїня відео, символізують внутрішній стан співачки та протистоять між собою. Але врешті решт сильна та самодостатня частина героїні заволодіває нею повністю.

Токсичний саундтрек минулих стосунків: MAYOROVA презентує пісню "ім'я"

Співачка та авторка хітів “Незамінних” та “Підпал”  MAYOROVA продовжує у своєму творчості розказувати про минулі токсичні стосунки. А також про те, через яку трансформацію довелося пройти їй, щоб знову відчувати впевненість у собі. В новому бенгері під назвою “ім’я” співачка не тільки гучно транслює остаточну відмову від минулого, але й зловтішається з колишнього коханця, який  завдав їй болю. Трек вже доступний для прослуховування на стрімінгових платформах. 

– Це трек про минуле, яке хочеться забути. Кожній дівчині, яка колись була закохана, страждала від болю, який причинив їй чоловік, знайоме це відчуття – коли ти вже перестраждала ці емоційні гойдалки та відпустила ситуацію, обравши себе у цьому нездоровому коханні. Я намагалася передати той стан впевненості та внутрішньої свободи, який я відчуваю зараз, коли вже пройшло багато часу від того, як я залишила минулі токсичні стосунки. І який я хочу, щоб відчувала кожна дівчина. Тому що саме в цей момент чоловіки, які колись зробили нам боляче, сильніше за все починають відчувати той біль, намагаються все повернути, остаточно втрачаючи гідність. Але вони залишаються одні посеред цього болю, – розповідає MAYOROVA про новий трек.

У відеокліпі “ім’я” MAYOROVA представляє два образи, які символізують світлу і темну сторони її свідомості. Світла героїня вражає своєю ніжністю та тендітністю, вона наповнена добротою та щирістю. З іншого боку, темна сторона виступає як антагоніст. Вона вражає своєю силою та самодостатністю, намагаючись підкорити світлу сторону. У вирішальний момент, MAYOROVA у ніжному образі віддається темряві, створюючи захопливий контраст. 

Нагадаємо, що в листопаді  2023 року MAYOROVA презентувала свій дебютний сольний альбом “Імпульси”. Вже в грудні виступила з першим концертним шоу в столичному концерт-холі “Bel’Etage”