Головний жіночий альбом осені: MAYOROVA презентує «Імпульси»

Головний жіночий альбом осені: MAYOROVA презентує «Імпульси»

24 листопада співачка та інфлюенсерка MAYOROVA презентує свій дебютний музичний альбом. Платівка має назву «Імпульси» та містить у собі 15 композицій. Окрім зовсім нових пісень, до альбому увійшли й перші сольні треки Майорової «Незамінних» та «Підпал», які вже понад 8 місяців знаходяться топ-100 найпопулярніших пісень України чарту Apple Music. Презентація альбому наживо відбудеться на першому сольному концерті MAYOROVA 8 грудня в столичному Bel’Etage Music Hal.

«Імпульси» став першим альбомом Майорової, яка розпочала свою музичну карʼєру на початку 2023 року. За словами співачки, «Імпульси» – це синонім її характеру. Але ховається в ньому набагато більше – емоції, почуття, думки, натхнення, відчуття жіночої сили та переродження у нову людину. Тема жіночої сили – є головною темою, яка обʼєднує всі пісні артистки.

“За минулий рік я пережила великий спектр емоцій, яких я не відчувала за все своє життя. Цей альбом відображає не тільки риси мого характеру, але й те потаємне, що довгий час я приховувала від людей і почала розказувати через пісні. Всі пісні в альбомі різні, як і я. Я експресивна, зухвала, але водночас ніжна та чуттєва. Слухаючи цей альбом можна зрозуміти мне і той біль, який я пережила, побачити як я набула сила та впевненості у собі. Пісні в цьому альбомі – не про почуття до конкретної людини, вони про мій внутрішній стан та мій досвід, який я здобувала, зростаючи як особистість”, – розповіла MAYOROVA.

До альбому «Імпульси» увійшли 15 композицій. Серед них і треки, які здобули шаленої популярності на цифрових майданчиках та в соціальних мережах –  «Незамінних», «Підпал», «Відчула» та «Хто вона така», так і зовсім нові, які прихильники української артистки мали змогу почути тільки на концертах. 

“Над альбомом працювала невелика команда. Половина пісень написана особисто мною, половина – Ернестом Абрамовим. Так-так – мій хлопець є автором моїх пісень. Я йому повністю довіряю, бо він мене відчуває і знає мене так, як я знаю себе. Декілька пісень ми написали разом з моїм вокальним продюсером Аліною Чернієнко. Зведенням і мастерінгом займався Антон Дітяшов. Продюсером виступив Микита Колісник (прим. NIKITAIDISUYDA – продюсер треку “Відчула”, – розповідає MAYOROVA про роботу над альбомом.

Одним з найцікавіших можна відмітити трек «Don’t follow my style» – трек, який співачка присвятила власним хейтерам. Як зауважила MAYOROVA, вона постійно стикається з хейтерами, які  хочуть вказувати, як їй жити, та намагаються змусити її бути такою, якою б вони хотіли. За словами артистки, всі вони гадки не мають, яким насправді є її життя, адже бачать лише щасливі картинки в інстаграм. Відмовляючи відповідати хейтом на хейт, артистка вирішила поговорити з власними хейтерами через пісню.

Ще однією цікавою знахідкою в «Імпульсах» є трек «Ти перший», в якому яскраво та чуттєво розповідається про сексуальний потяг до людини. Наповнена неймовірною жіночністю та силою, ця пісня розкриває людські слабкості та пристрасть, які керують емоціями. 

Альбом MAYOROVA «Імпільси» вже у доступі на всіх цифрових платформах. А вже 8 грудня артистка заспіває наживо всі пісні з нового альбому на сольному концерті в Bel’Etage Music Hall.

І хоча співачка MAYOROVA тільки починає свою карʼєру, вона вже досягла відмітки у 10 млн слухачів на найбільших цифрових майданчиках – AppleMusic та Spotify. Отже, дебютний альбом Майорової «Імпульси» має всі шанси стати головним жіночим альбомом року.