ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня у нашій десятці:

⚡️ АЗІЗА — Зима

Співачка вкотре видає класний поп-рок. Якщо круті релізи продовжаться, то про цю дівчину ми будемо чути гучніше та частіше. Той випадок, коли хочеться поставити усім знайомим і сказати, що важкий поп у нас присутній. 

⚡️ Janeuary — In my Damn Head 

Цікава робота від молодої співачки, яка своїм попереднім релізом приємно вразила усю редакцію. Цього разу це теж красиво і змістовно. Душа радіє за таких артистів. 

⚡️ Lila Vi — Мої крила 

Приємний легкий поп-трек. Можливо, занадто інфантильний, але інколи хочеться і такого. Кар’єрі співачки навіть менше року, тому ще побачимо, на які пісні зробить ставку Lila.

⚡️  NICHKA — Друже море

Пісня присвячена морю, якого ми всі не бачили вже десять років… Емоційно, сильно та красиво. Так, інколи слухаєш і думаєш: «так це ж Лілу45!», але дві сильних авторки та виконавиці — це хіба погано? Лайк однозначно, ставимо на повтор. 

⚡️ 7TEEN’S — Новий рік 

Гурт презентував дуже теплу та вайбову роботу. Власне, це і є сильною стороною. Юні артисти щирі та приємні немов затишний плед, тому і прем’єри у них виходять відповідні. Те що треба для різдвяного вечора. 

⚡️ Chekson — Екстазі

Знову потужна робота від артиста. Пам’ятаєте його колабу зі схожою на пісню присвята Голодомору «Жовтий князь»?. Еге ж, це він. Філософський кліп, пісня з нотками Weeknd в кращих його проявах та тонко передана атмосфера. Це цікаво та незвично для нашої індустрії. Подобається 

Відео доступне за посиланням.

⚡️ ОЛІВІЯ — Christmas Time 

Світла та атмосфера прем’єра. Взагалі душа радіє, коли все більше нових пісень про свята з’являється. Колись деякі з прем’єр стануть класикою. Як-то кажуть, скріньте ці слова. 

⚡️ Oxana Trach — Серце 

Дуже точне назва пісні, бо Оксана, як завжди, в саме серденько. І слова гарні, і у відео вклали важливий сенс і тембр чудово вписується! Боїмося перехвалити, але от все класно! 

⚡️ANKA — Палала

Саме ця пісні допомагла співачці стати одинадцятою учасницею Національного Відбору на Євробачення 2024. Красиво, народні мотиви в тему, чіпляюче. Як-то кажуть у ТікТоці — «шо ше нада?!». Побачимо як воно буде вже третього лютого у фіналу наших єврозмагань. 

⚡️ Dilena Moon — Переможем 

Типова пісня про Україну-калину і так далі за римою. Однак, навіть Джамала каже, що музика має бути всякою. І шароварною, і фірмовою, і масовою, і нішевою, щоб було всього і на будь-який смак. Ми Джамалі віримо, тому усім хейтерам кажемо — люди люблять різне, головне щоб попит був…

Ці та інші прем’єри можна почути у нашому плей-листі НУМО. Слухайте за посиланням.