ТОП10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

ТОП 10 НУМ.О🔝🔟 | НОВА УКРАЇНСЬКА МУЗИКА. ОГЛЯД

Оглядаємо прем’єри від нових імен музичної хвилі. Хто вже залітає у тренди, хто має перспективу, а кого вже однозначно хочеться додавати в плейлист? Все, що гідне нашої-вашої уваги цього тижня у нашій десятці:

⚡️ DDEVA — МОРЕ

Приємний лаунж-поп від молодої співачки. Пісні дещо не вистачає розвитку та динаміки, але хто сказав, що творчість повинна бути обмежена та прописана за  стандартами. Для дебюту – дуже непогано! Рекомендуємо.

⚡️ INTUITS — Love Me two Times

Брит-поп у студію! Романтично, по-хлоп’ячому, без претензій на щось більше, ніж просто музика від душі. Це не стадіонна музика, однозначно. Але вона дійсно добра, як ранкова кава… Гарна музика для настрою легкості та піднесення (не звертаючи уваги на трохи сумний зміст роботи). Радимо звернути увагу на роботу: вмикайте та насолоджуйтесь. 

⚡️ FAYA — Небезпечно

Прекрасна робота для вечірнього настрою, що наче натякає нам зайнятись коханням. Класний голос виконавиці та смачні партії гітари – те, що треба. Попередні роботи артистки були дещо менш претензійними, тому й не дивно, що на spotify саме “Небезпечно” є найпопулярнішою роботою у профілі. Сподіваємося, що далі буде ще більше вдалих рим, нот та вокальних партій.

⚡️ NIKITAIDISYUDA & LoVibe (feat DANIEL OKARO) — KYIV

Стильна робота. Відчувається, що виконавці ще шукають свій фірмовий стиль у подачі і їхні кроки направлені у правильний бік. Пісня підійде як для тренування, так і для пробудження, як під час прибирання, так і в дорогу! Додавайте трек насичений вайбом Києва до свого плейлиста. Як-то кажуть, не єдиними шлягерами від Зіброва та CEPASA.

⚡️ NETHEREN — Утопія 

РОКіровочка, друзі! Таке, знаєте, стовідсоткове та нерафіноване музло, від якого пре і виконавців і слухачів. Здавалося б простий кліп, стандартна пісня, але ну на репіті постійно! Це рооок!

⚡️ GentleMad — Магніти (remix by Shymskiy)

Той випадок, коли ремікс не зовсім пішов на користь пісні. У оригіналі це романтичний попрок, те що треба осінніми вечорами, коли падає сніг. Ремікс, на наш погляд, прибрав цей вайб та надав зовсім інший настрій пісні. Ми за експерименти, тому добре, що вони є. 

⚡️ Yura Zvonar — З тобою

Трушна та приємна робота, хоча вокалу співака дещо не вистачає індивідуальності. Аби Юрія не сплутали, наприклад, з його прямим конкурентом Максом Бородіним, треба терміново додавати більше власних фішечок та бавитись з тембром й подачею. Але знову ж таки, ми більше оглядаємо у цьому ТОПі пісні. А у “З тобою” і текст, і музична складова на достойному рівні.

⚡️ BARYK — Дивлюсь на щастя 

У пісні є хітовий потенціал, але з римами та вокалом треба працювати. Впевнені, що це питання часу. Але зараз такий період, що потрібно вистрілити одразу і влучно. Матеріал має бути 10 з 10, щоб стати помітним і надалі закріпитися на небосхилі українського шоубіза. В хлопця такі шанси є, але на сьогодні немає того самого хіта-годувальника.

⚡️ Уляна Шуба — Напруга

Оглядаючи попередні роботи співачки можемо впевнено констатувати – до наших порад Уляна прислуховується! Творчий прогрес неможливо не помітити. І це стосується всього – від якості обкладинки до якості треку. У “Напруга” співачка показує себе вже більш впевненою та стабільною. Відчувається, що команда артистки знайшла її суперсилу та буде її тільки посилювати. Радимо Уляні більше часу проводити зі своїми авторами, аби шукати ще більше й більше хуків для майбутніх пісень.

⚡️ ДТВ — Кину

Дещо фамільярний текст, що робить цю пісню виразною серед великої кількості попрокових релізів листопада. На думку редакції МУЗВАР – це щось цікаве та нове. Приспів так западає з першого прослуховування до підсвідомості, що потім весь день наспівуєш “Я тебе кину…” про себе. Будемо стежити за цим музичним проєктом. Є передчуття, що він ще не раз може приємно здивувати.

Ці та інші прем’єри слухайте у нашому плейлисті НУМО на Spotify