“Це просто кайф”: GOLUBENKO випустив трек “VODA”, на який фанати чекали з нетерпінням

“Це просто кайф”: GOLUBENKO випускає трек “VODA”, який фанати чекали з нетерпінням

Український співак GOLUBENKO та співачка NASTEISHA випустили спільний трек під назвою “VODA“. Це пісня про обіцянки, які з часом перетворилися на пусті слова.

У композиції “VODA” відображено внутрішні роздуми та почуття головного героя, який стикається з численними питаннями та сумнівами. Він виражає своє розчарування у тому, що обіцянки, якими його засипають, виявляються порожніми словами. Він втомився чекати на зміни. 

Все ж, не дивлячись на це, головний персонаж не може стерти з пам’яті цю особу і його почуття залишаються сильними, навіть розуміючи те, що вони більше не можуть бути разом. 

Пісня “VODA” — це наша спроба виразити складність почуттів, коли обіцянки розтікаються, немов вода, а реальність не завжди відповідає нашим сподіванням”, – коментує Golubenko

Трек “VODA” був записаний ще на початку літа цього року. Процес написання пройшов на максимальному взаєморозумінні. Ми розкрили тему кохання в тіні фальшу та пустих слів поміж людьми. Я впевнена, що це не остання спільна робота з Давидом, якою ми вас потішим!”, – доповнює NASTEISHA

На сторінці артиста у TikTok трек “VODA” викликав неймовірну зацікавленість фанатів, які з нетерпінням чекали на реліз: 

боже, ну коли вже 7.09, не можу дочекатись

-це просто кайф

-як завжди на висоті 

-7.09 буде +1 трек у плейлисті