TUMAZAR ностальгує за минулим у новій пісні «Сонце»

TUMAZAR ностальгує за минулим у новій пісні «Сонце»

Спогади з минулого та зниклі образи: TUMAZAR презентував трек «Сонце», історія якого почалась в дебютній пісні артиста.

TUMAZAR ностальгує за минулим у новій пісні «Сонце»

Космічне звучання нової музичної генерації: молодий дивак з TikTok продовжує виплескувати душу та занурювати слухачів у сюрреалістичний світ власних думок. Цього разу – україномовним треком «Сонце» в стилі синті-поп, на написання якого співака надихнув фільм «Сяйво». 

За словами артиста, пісня «Сонце» є логічним продовженням його дебютного треку “Rings of Saturn”:

«Я писав цей трек вночі, після перегляду фільму «Сяйво». Так сталось, що мене надихають фільми жахів. Пісня — продовження історії попереднього треку… В кінці “Rings of Saturn” мене забирає чорний монстр і поглинає мої думки і душу… Дні стають чорними, як ночі, а ночі наповнюються тишею і жахіттям. І несе мене цей монстр від Сатурна до Сонця».

TUMAZAR ностальгує за минулим у новій пісні «Сонце»

Під різні грані електронного саунду пісні TUMAZAR згадує спогади з минулого, зниклі образи і людей, які були зі співаком у певний момент його життя:

«Кожен раз, коли ми дивимось на зірки ми бачимо щось, що існувало вже дуже давно… це спогади минулого».

«Сонце» звучить як легка меланхолія твого життя: просто увімкни сингл, закрий очі та занурся на 3 хвилини у ностальгію за минулим.

Незважаючи на те, що аудиторія ТikTok знає TUMAZAR за фановим контентом та уроками англійської, нещодавно він відкрився в музиці з нової, більш темної сторони та увірвався у світ шоу-бізнесу із дебютною денс-поп композицією “Rings of Saturn”.