Український артист випустив трек про залежність від Tinder

Український артист випустив трек про залежність від Tinder

Новий трек від співака BORYSOFSKY продовжує підіймати ті теми, які розкрив нещодавний блокбастер “Барбі”. Сам співак каже, що написав трек “Хочу кохати”, коли зрозумів, що втомився від Tinder і захотів щирого кохання.

BORYSOFSKY — це сольний проєкт Дениса Борисовського, колишнього айті підприємця, який полишив цю сферу та пішов у музику та кінематограф. Слухачі знають його через скандальний трек Sex та через фіти з Green Grey та The Вйо. Артист постійно експериментує з жанрами музики і зараз свій стиль називає метамодерний футуризм.

Деякий час артист перебував у творчому затишші, та зараз увірвався в медіапростір з піснею “Хочу кохати”. За його словами ця пісня народилася після аскетичного періоду самотності й самопізнання та втоми від Тіндер-зустрічей і поверхових стосунків. “Хочу кохати” — це пісня-маніфест, трек-символ нової ери кохання, що виходить за межі лише романтичних стосунків:

“Колись я часто знайомився в Тіндері. Це викликає залежність. Ти починаєш знецінювати людей. Багато зустрічей змивають не тільки глибину кожного, а ще і твою власну. Ти стаєш все більше й більше самотнім, а твоє внутрішнє світло починає згасати. Власне, через це й народились рядки “Тіндер назавжди той заблокувати”. А потім — і уся пісня”.

Кліп на “Хочу кохати” був знятий задовго до виходу на екрани голлівудського блокбастеру “Барбі”, але артист каже, що багато меседжів із кліпу та фільму перекликаються:

“Ми втомились від пластикового світу, який нав’язаний нам ззовні. В нестримному бажанні знайти свою “другу половинку”, так важливо не втратити себе, відчувати межу, коли ти вже починаєш зливатися з іншим і стаєш співзалежним. Але і трендовий підхід про те, щоб кожен має бути повноцінним, цілісним — не моє. Мені добре із самим собою, я — цілком самодостатній. Але я все ще не цілісний. Саме тому хочеться знайти того, з ким можна круто і яскраво проживати це життя. Бо коли ти зі своєю людиною, то і весь кайф від життя множиться на два!”.

У своїх соціальних мережах BORYSOFSKY запустив флешмоб, де пропонує слухачам розказувати свої історії. Артист впевнений, що “Хочу кохати” є позитивною афірмацією, адже після її прослуховування декілька його друзів знайшли щасливі стосунки або своє покликання в житті. Денис каже, що дуже хотів, щоб так склалось з кожним слухачем. Співак акцентує увагу, що трек не тільки про кохання до певної людини, а і про любов до життя, до світу, до хоббі чи до професії.