Український діджей опублікував сучасний український диско-фанк плейлист

Український ді-джей опублікував сучасний український диско-фанк плей-лист

У лютому український діджей Seba Korecky їздив у музичний тур Європою, щоб поширити автентичні мікси з треків українських артистів за кордоном та зібрати кошти для MUSICIANS DEFEND UKRAINE.

Один з виступів відбувся на радіо Rinse France (62,3 тисячі підписників) — це відоме французьке радіо, засноване у 2014 році лондонською громадською радіостанцією Rinse FM, яка вже протягом 20 років є центром величезної музичної спільноти й транслювати музику по всьому світу. 

Для Radio Rinse France Seba Korecky підготував свіжу та неопубліковану диско, фанк, r’n’b та хаус музику від українських виконавців. Одногодинний мікс складається з 20 україномовних треків, 11 з яких ще не опубліковані. Основна мета – підтримати та принести нову українську музику у світ, створену під час війни та продемонструвати важливість ділитися любов’ю, навіть у важкі часи. Цей мікс відкриває завісу у різножанровий андерграундний світ української музики. У міксі прозвучали треки від The Maneken, Lugovskiy, The Lazy Jesus, Zbaraski, Lucas Bird та багато інших. 

“Сучасна українська музична культура має великий потенціал, проте потребує підтримки та розповсюдження серед широкої аудиторії. Поширення цього міксу з нових та невиданих пісень українських виконавців є важливим кроком для підтримки та популяризації української культури. Особливо зараз, під час війни, музика є елементом натхнення для людей, які переживають труднощі. Цей мікс є важливим символом єдності та національної свідомості”, — Seba Korecky. 

Про артиста: 

Seba Korecky — співзасновник та резидент дому VERTUHA (Closer residents), композитор, музичний продюсер та амбасадор диско-фанку. Від вишуканих мелодій до драйвового груву, феєрично змішує добре знайомі хіти та пісні, які не знайдете онлайн, ритми, що спонукають до нестримного танцю тіла й душі.