Український постпанк гурт SPOKUSY запрем’єрив кліп на свій новий трек ORDLO

Український постпанк гурт SPOKUSY запрем’єрив кліп на свій новий трек ORDLO

Український постпанк гурт SPOKUSY запрем’єрив кліп на свій новий трек ORDLO

Гурт SPOKUSY з’явився на українській неформальній сцені досить недавно. SPOKUSY — це проєкт відомого в українській неформальній тусовці Ігоря Черепанова, фронтмена відомого метал-гурту ANGIAZMA, організатора численних столичних рок-вечірок та артдиректорf декількох клубів та Алекса Дарієна — вокаліста багатьох українських гуртів.


Хлопці познайомилися кілька років тому, минулого року як творчий експеримент вирішили спробувати грати постпанк. Але головним каталізатором до створення гурту стала саме війна.

Ми писали демки, думали над форматом, але все було досить повільно. А 24 лютого було як відро холодної води на голову. Зрозуміли, що коли, як не зараз? Так з’явився гурт SPOKUSY. Ми граємо на контрастах темряви і світла. Випромінюючи світло у пітьмі, ми виплеcкуємо назовні свою таємну пристрасть та любов, ненависть та крик, тому що тільки в темряві все підсвідоме вилазить назовні, і саме тоді це можливо рішуче перенаправляти в яскравий спалах пронизливої сяючої енергії спокус, — розповідає гурт.

Свою музику гурт записав на студії андеграунд лейблу Plan, яка наразі знаходиться у Львові на старому покинутому заводі. За їх словами, це місце їм неймовірно нагадало архітектуру Манчестеру — міста де зароджувались пост панк настрої! Саме тому частину відеокліпу на провокативний трек ORDLO вони відзняли там, у Львові!

Київ та Львів дуже цікаво переплітаються в нашій відеороботі — різні настрої, різні емоції та і ми з Алексом дуже різні! В кліпі є і декілька кадрів зі студії — Gay Guide, пластикова мастурбуюча суперіграшка, ретро синтезатор — це все ті елементи, що створили наш настрій кліпу, — коментує Ігор Черепанов.

Режисером відео став Андрій Коротич, відомий своєю співпрацею з Vogue, Aghiazma, Обійми Дощу, GrimFaith та багатьма іншими гуртами.

Український постпанк гурт SPOKUSY запрем’єрив кліп на свій новий трек ORDLO

Ця пісня про відчуття і стан людини під час тривожних, неочікуваних подій, що відбуваються поруч. Відео ми відзняли геть недавно, у кінці червня. Зйомка проходила на кількох локаціях — у скейт-парку “Гавань” та в районі Поштової площі, а впоралися ми менше, ніж за 5 годин, — згадують музиканти. — У нашого вокаліста вкрали окуляри, які він купив за 10 хвилин до початку зйомок на барахолці, вони лежали в пакеті з купою інших речей і нам, чесно кажучи, дуже цікаво, що за людина це зробила і чому вона вибрала саме їх. Але хай це буде нашою найбільшою проблемою!