Уляна Шуба порівняла кохання з білими кросами у новій пісні

Уляна Шуба порівняла кохання з білими кросами у новій пісні

Молода українська співачка Уляна Шуба випустила новий весняний трек “Білі кроси” і відео роботу на нього. Білі кроси – це символ відносин, що віджили. Дівчина прощається з ними, щоб сказати “так” новому життю, новому коханню та вдихнути весняне повітря на повні груди. 

Цим треком Уляна піднімає складне питання нещасного кохання та аб’юзивних відносин, проте робить це з легкістю притаманною собі. Співачка звертається своєю піснею до кожної дівчини і закликає не боятися змін, бо зміни – на краще. 

“Коли кохання лише починалося то кроси – подарунок хлопця дівчині, про яку я співаю – були білими. Проте протягом цих складних відносин вони стали чорними, бо в них накопичилося багато негативних емоцій і спогадів. І це був сигнал – прийшов час ставити крапку. Викинути кроси – це теж символ прагнення змін, готовності йти на зустріч новому і жити кращу версію свого життя. Пісня “Білі кроси” про те, як дівчина виходить з аб’юзивних відносин. Символом яких і були білі кросівки, про які я співаю. Коли дівчина бере себе в руки і вирішує рухатися далі – викидає їх, як згадку про минуле кохання – що ми і показали у відео роботі”, – розповідає Уляна Шуба. 

Нагадаємо, раніше Уляна Шуба та Ostrovskyi випустили спільний трек “Помилка”.