В тому наша сила: “Фіолет” зняв відео про столичний блекаут

В тому наша сила: Фіолет зняв відео про столичний блекаут

Гурт “Фіолет” презентував “Силу” – новий кліп на лід-сингл зі свого однойменного альбому.

Головну роль у відео зіграв Олександр Боднар (майор Гайворон в серіалі “Слід”). Ідея відзняти історію про життя українців в умовах блекауту з’явилася в музикантів після одного з останніх обстрілів Києва і занурення міста в майже повну пітьму. 

Режисерами кліпу стали львів’яни Аня та Велерій Стратюки, які раніше неодноразово працювали з “Фіолетом” (Тиша, Київ-Берлін-Київ, Слово даю). Робота над ідеєю та зйомки проходили в стислі терміни, а знімальним майданчиком для “Сили” стали домашні стіни фронтмена “Фіолету” Сергія “Колоса” Мартинюка. В кліпі, окрім персонажів, які так чи інакше перегукуються з різними типажами українців, можна помітити і семимісячну доньку Колоса Єву.

В тому наша сила: Фіолет зняв відео про столичний блекаут

“Без світла, тепла, іноді без води – в будь-якому разі то значно ліпше, ніж існувати “під русскім міром”, в обіймах “висококультурної пушкінської парадигми”. В єдності, в сім’ї, в найближчих людях – наше світло, наша сила, наша віра в Перемогу. За патетикою дня теперішнього – невичерпна ненависть мільйонів українців, конвертована в допомогу і донати ЗСУ, але водночас і незнищенна любов до свого і своїх. За те і тримаємося”, – прокоментував ідею нової роботи Колос, який виступив співавтором сценарію та режисури кліпу. 

В тому наша сила: Фіолет зняв відео про столичний блекаут

Вже 2 лютого “Фіолет” розпочне всеукраїнський тур на підтримку альбому “Сила”, який розпочнеться з Києва, де вперше презентує як новий матеріал, так і програму кращого.

Квитки за посиланням.