Вар’єте «Рояль» з Lida Lee, концерт EPOLETS та інше: події травня в Caribbean Club 

Вар’єте «Рояль» з Lida Lee, концерт EPOLETS та інше: події травня в Caribbean Club 

Травень в Caribbean Club буде по-весняному яскравим і натхненним. Гостей чекають вистави-бестселери від театру «Чорний Квадрат», вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу, запальні «Карибські вечорниці» і роково-танцювальний концерт EPOLETS. Більше івентів травня в Caribbean Club — у добірці нижче.

8, 11, 15, 18, 22, 25 і 29 травня: вистави театру «Чорний Квадрат»

Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат» традиційно готує низку своїх бестселерів.

У квітні та травні сміх лунатиме під час таких вистав театру: 8 травня — «Офіс. Запали в собі бажання», 11 травня — «Закохані танцюють у ліжку», 15 травня — «Секс в різних театрах», 18 травня — «Секс на пляжі», 22 травня — «Вибач. Прощавай. Сміття винесу сам», 25 травня — «Медовий місяць», 29 травня — «Роздягайся — будемо… говорити».

Вистави виконуються українською мовою. Опис кожної вистави можна знайти на сайті.

17 та 24 травня: вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу

У травні Caribbean Club триватимуть особливі виступи легендарного вар’єте-шоу «Рояль». Глядачів очікує неповторне дінер-шоу — воно включатиме музичне дійство для дорослих і вечерю з келихом вина/просекко. Вишукана трапеза увійде у вартість квитка.

Спеціальною гостею шоу традиційно стане Lida Lee — українська співачка, відкриття року «YUNA-2021» та засновниця волонтерського штабу.

Не пропустіть вечори насолоди вар’єте, де поєднаються одразу чотири високих мистецтва: театральне, музичне, танцювальне й кулінарне.

Частину прибутку з вар’єте-шоу «Рояль» спрямують на підтримку ЗСУ.

11, 18 та 25 травня: «Карибські вечорниці»

Культові танцювальні івенти «Карибські вечорниці» продовжують тішити гостей Caribbean Club. Тим більше — навесні, адже ця пора року створена для танців і музики. 

Відігрівати серця після зими і наповнювати карибським вайбом будуть талановиті кавер-бенди і незмінний DJ Mustafaev. 11 травня — Stories, 18 травня — F.L.I.R.T., 25 травня — No Comments.