Вчетверте об’єдналися: YAKTAK та Golubenko презентують фіт “Про мене тобі”

YAKTAK та Golubenko презентують фіт "Про мене тобі"

Молодий хітмейкер Golubenko і поп-феномен YAKTAK об’єднались і презентували нову колаборацію під назвою «Про тебе мені». Це вже четверта спільна робота музикантів.

“Про тебе мені” — це пісня, яка розповідає про складнощі та радощі людських стосунків. Ліричний герой ділиться своїми переживаннями про те, як іноді люди забувають одне одного, проте деякі знаходять щастя в самотності та тиші. Незважаючи на життєві випробування, серце пам’ятає все і здатне розповісти про найцінніші моменти. Пісня також нагадує, що навіть у найтяжчі миті, коли душа болить і все здається втраченим, не можна впадати у відчай, бо все, що з нами відбувається, робить нас сильнішими.

“Про тебе мені” — це прониклива історія про любов, пам’ять та незламну віру в краще майбутнє, навіть коли життя кидає виклики.

Про тебе мені – наша нова спільна пісня. Вона пронизана спектром емоцій, але несе в собі важливий сенс: що б не трапилося в нашому житті – воно трапляється, не варто опускати руки через різні дрібниці. Люди покидають людей, хтось когось забуває, але це завжди робить нас сильнішими”, – коментують виконавці.

Нагадаємо, раніше співак YAKTAK випустив дебютний альбом “Під гітару”.