Космічний простір та пробудження: LAUD презентував свій третій альбом

LAUD презентував свій третій альбом

LAUD представив слухачам свій третій альбом “Пробудження”. Як зазначається, ця робота – великий камбек артиста у широкий ефір. Лонг-плей наповнює мотиваційна концепція і любов.

Артист розкриває себе стилістично, як мультижанровий виконавець і демонструє рок баладу, діско-фанк, поп-бенгер в колаборації із популярним артистом та блогером Машею Кондратенко, а також обрамлює це космічною візуальною концепцією. Все разом складає один широкий меседж про великий камбек особливого артиста для локального музичного ринку. 

«Я хотів повернутись в світ музичної індустрії чимось яскравим і великим. «Пробудження» – це суцільне полотно, де є історія, яка розповідається від першого до останнього треку. Фрагменти з інтервʼю, кіно, вірш, діалоги в піснях – все це моє усвідомлення, розкриття внутрішнього потенціалу, відповідь на власне призначення і, глобально, саме цей альбом – моє повернення до життя, як артиста зі своїм стилем», – говорить виконавець.

Візуальна концепція – це космічний простір в якому артист виступає в ролі астронавта. Альбом наповнений нестандартними рішеннями: монологом в кінці першої пісні ,цитатами, саунд-дизайном, діалогами. Схоже, що співак дійсно отримав свободу дій і розкриває свій потенціал, тому що навіть всередині лонг-плею відчувається ріст і якісна зміна. 

Вже 5 червня починається тур містами України в підтримку альбому «Пробудження». Велика відкрита презентація в Києві запланована на 20 липня в колаборації із ТРЦ Gulliver.

Нагадаємо, раніше LAUD та YARIMA презентували чутливий дует “Забирай”.