Відома українська блогерка, акторка, режисерка, а тепер і співачка –  Станіславська презентує провокаційний трек «Грай»

Відома українська блогерка, акторка, режисерка, а тепер і співачка -  Станіславська презентує провокаційний трек «Грай»

Як зазначає Станіславська, вона вже багато років займається вокалом, і пісня яку вона презентує – це здійснення її мрії. Таким чином блогерка хоче показати, що кожен може здобути свою мрію, тільки треба над цим багато працювати і головне не здаватися на шляху до мети.

«Цю пісню я записала ще два роки назад, зняла кліп. Коли ще не дуже вміла співати, тому мені результат і не дуже подобався. Але в процесі я зрозуміла свої помилки і почала працювати над ними.

Весь цей час я не покидала своєї мети і продовжувала вчитись вокалу. А з часом і зрозуміла, в якому стилі хочу створювати музику. 

В мене протягом років не дуже вдавалося співати, і  пісня «Грай» для мене – як символ того, що не варто здаватись, варто працювати і все вдасться. Що варто йти до мрії і мети, навіть якщо ти не обдарований з народження, якимось певним талантом», – розповідає Станіславська.

В пісні можна почути провокативні слова. Але насправді, співачка зазначає, що пісня про впевнених дівчат, які знають собі ціну незалежно від думки інших. Дівчат, які можуть висловити свої бажання – незважаючи ні на що. Пісню «Грай» для Станіславської написав її друг, саундпродюсер Іван Клименко. І саме ця пісня дуже символічна для самої співачки, адже допомогла їй вийти з важкого депресивного стану:

«З січня 2023 перебувала в дуже депресивному, апатичному стані, шукала що мене може витягнути з нього. І вирішила взятись за пісню «Грай», переробила аранжування, стиль, переписала вокал. І це витягло мене з важкого стану. А пісня тепер звучить по новому, і я щаслива, що можу її показати своїй аудиторії», – говорить Станіславська.

Важливо зазначити, що Станіславська відзняла кліпи відомим українським артистам (Alyona Alyona, Насті Гонцул, Kyivstoner ті іншим). А тепер стала режисером кліпу на свою пісню «Грай». Відео ви можете переглянути на YouTube каналі співачки.

Нагадаємо співачка, блогерка, режисерка, акторка Станіславська заспівала в дуету з гуртом «KALUSH», а зараз розвиває свій сольний проект та готує EP альбом.