“Відпускай минуле, зустрічай майбутнє”: STASYA презентувала новий трек “A YA”

“Відпускай минуле, зустрічай майбутнє”: STASYA презентує свій новий трек A YA

Українська співачка STASYA, яка вже встигла завоювати серця меломанів своїм неординарним голосом і манерою виконання пісень, порадувала шанувальників новим синглом “A YA”. Ця пісня надихне слухачів насолоджуватися кожною миттю та будувати майбутнє з відкритим серцем.

“A YA” — це музична композиція, в якій авторка висвітлює значимість фокусування на сьогоденні. Вона розповідає про те, як важливо не залишатися в’язнями свого минулого, а зізнатися собі, що деякі сторінки життя вже давно варто перегорнути і залишити позаду.

Текст пісні має на меті надихнути кожного з нас знайти в собі силу йти вперед, незважаючи на перешкоди, які можуть зустрітися на шляху. STASYA переконує, що важкі моменти пройдуть і ми зможемо насолоджуватися успіхами, до яких дійшли завдяки нашій наполегливій праці. 

Відпускайте прожите, живіть сьогодні та будуйте майбутнє. Всі негаразди минуть, всі труднощі пройдуть і рано чи пізно ви дійдете до вершини, з посмішкою пригадуватимите, яким тернистим був цей шлях і як ви його здолали”, – коментує свій новий трек виконавиця