VIKA MIROVA презентувала “SOUNDTRACK” своєї душі

VIKA MIROVA презентувала "SOUNDTRACK" своєї душі

VIKA MIROVA презентувала "SOUNDTRACK" своєї душі

Минулого тижня співачка VIKA MIROVA презентувала свій новий альбом. Захід відбувся у київському кінотеатрі. Місце було обрано не просто так, адже назва альбому звучить як SOUNDTRACK“. Нині альбом доступний на всіх цифрових платформах.

VIKA MIROVA презентувала "SOUNDTRACK" своєї душі

“У цей альбом увійшло 15 треків, які ми обрали з 30-ти написаних. Думаю, що кожен слухач знайде в ньому свою пісню”, — зазначає VIKA MIROVA.

Співачка не помилилася. Не зважаючи на те, що на презентації деякі з пісень глядачі почули вперше, музика повністю поглинула кожного з присутніх.

Почути “SOUNDTRACK” завітали колеги артистки, серед яких співаки Віталій Кириченко (гурт “Нумер 482”) та Олексій Большой, співачки Ліда Тутуола, Наталя Морозова та SEVERINA, а також телеведучий Олександр Безрук, блогерка й Miss World Plus Size Міла Кузнєцова та інші.

VIKA MIROVA запалила всіх драйвовою енергетикою, та справжнім сюрпризом для присутніх стала поява на сцені  вокаліста гурту GREEN GREY Дмитра «Муріка» Муравицького. Він заспівав дуетну пісню разом зі співачкою, і це настільки сподобалося глядачам, що артистів кликали на біс.

VIKA MIROVA презентувала "SOUNDTRACK" своєї душі

 “Попередні два роки були складними для всіх, у тому числі для нас. Але ми зробили це! Мій другий альбом побачив світ! Я впевнена, що створений він для того, щоб влучити максимально в серце та душу, щоб зарядити вас енергією й урізноманітнити ваш “SOUNDTRACK”, — ділиться співачка.

До речі, на три пісні з альбому вже відзнято відеокліпи, а ще три співачка обіцяє презентувати незабаром.

Ведуча вечора — голос радіо «Перець Фм» Ольга Вороніна.
Партнери заходу: журнал "Телегід", Інтернет-видання "Zvezdy.com.ua" та "tvoyshans.club", портал "MUZVAR", блог-журнал "Lucky Ukraine", PR-агенція "Lucky Ukraine PR".