Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню про Львів

Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню про Львів

Міста, як і люди, мають свої дні народження. Цього року древній Львів відзначив День міста 6 травня. Про Львів написано безліч пісень, і це не дивно, адже він спонукає і надихає. 

Колись пісня Віктора Винника і МЕРІ “Місто” стала офіційним гімном святкування 750-річчя міста Лева. Що цікаво, у цій пісні про Львів жодних згадок не було, та почувши її, кожен безпомилково вгадував, про яке саме місто йдеться. 

Однак музиканти вирішили не зупинятися на досягнутому і написати пісню саме про Львів. Щоправда, трек отримав назву “Хай все буде так“, хоча він повністю присвячений культурній столиці України. 

Продюсував пісню лідер гурту PANCHYSHYN (Остап Панчишин) на львівській студії Jenny Records. В планах – зйомка відеокліпу, але наразі для користувачів YouTube є лірик-відео, де в основу лягли світлини Львова авторства давнього знайомого команди, фотографа Ярослава Барана.

Про нову пісню Віктор Винник каже:

“Я хотів передати власне бачення міста і своє ставлення до нього. Думаю, багато хто розділить мої думки, бо так само, як я, відчуває Львів”.

Трек “Хай все буде так” увійде до сьомого студійного альбому Віктора Винника і МЕРІ, назву якого ще не розголошують. Вихід платівки планують на початок літа, в ній – десять композицій. Деякі з них виходили як сингли, але будуть і новинки.

Дуже хочеться, щоб наступний день народження місто Лева відзначало вже після нашої Перемоги у мирній країні. Цей день наближує наша героїчна армія, а ми повинні допомагати їй на своєму місці чесною та самовідданою працею.