“Музика лікує”, — Марія Ткачук. Інтерв’ю з фіналісткою Нацвідбору

"Музика лікує людей" - Марія Ткачук. Інтерв'ю з фіналісткою Нацвідбору

"Музика лікує людей" - Марія Ткачук. Інтерв'ю з фіналісткою Нацвідбору

Марія Ткачук — одна з фіналісток Нацвідбору на Дитяче Євробачення. У своєму інтерв’ю для MUZVAR вона розповіла про підводні камені раннього успіху та публічних виступів. Дівчинка зізналась, у чому бачить свою подальшу мету. Про підтримку, покликання артиста, а також конкуренцію на Нацвідборі та стосунки з однокласниками — читайте у спеціальному інтерв’ю.

Скажи, будь ласка, де ти в такому досить ранньому віці береш натхнення? Що тебе спонукає писати пісні?

— Люди та життя в цілому. Я просто надихаюся тим, що бачу кожного дня.

— Твій перший сольний концерт був у 12 років. Нині ти — володарка багатьох нагород різних українських і міжнародних конкурсів. Але ти ще досить, можна сказати, дитина. Не здається тобі, що в тебе не було дитинства, звичних розваг?

— З одного боку, це правда. У мене не було звичайного дитинства, як у багатьох дітей. Але з іншого — в мене було насичене життя, яке й наразі продовжується. Тому мені все подобається.

— Чи відчуваєш ти підтримку своєї сім’ї та близьких? Як вони сприймають те, що ти вже в такому віці виступаєш на сцені?

— Звісно, вони мене підтримують. Як тільки я написала свою першу пісню, відчула, що вони поруч. Тобто це не було так: “Піди зроби краще уроки, адже пісня тобі нічого не принесе”. Це було: “Вау, Маріє, клас!”.

Як у тебе справи з друзями? Маєш час на зустрічі з ними? Можливо, тобі трохи заздрять у школі чи в оточенні? 

— Узагалі це правда. Є такі моменти, що хтось може заздрити. У мене немає часу, але маю декілька друзів, з якими я спілкуюся, і коли в мене є вільний час, то я стараюсь із ними бачитись. Я це дуже ціную, тому що не всі витримують дружбу зі мною. 

Перейдемо до запитань щодо Євробачення. Ти знайома з іншими учасниками? Якщо так, то які в тебе з ними взаємини та чи відчуваєш ти конкуренцію?

— З деякими учасниками я знайома. Це Олена Усенко й Анастасія Дорошенко. Це завдяки тому, що ми навчаємося в одній студії. У мене конкуренція з усіма учасниками, тому що ми всі рівноправні діти, які прийшли на цей конкурс змагатися. І дійсно для кожного з нас усі інші — конкуренти.

Яка в тебе мета на Євробаченні?

Я не думаю, що моя мета полягає в тому, що я саме хочу виграти Євробачення. Я пишу пісні про світ і людей. Те, що я несу в своїх піснях, має хтось чути. І Євробачення — це та платформа, яка може мені допомогти в цьому. 

Ким ти себе бачиш через 10 років?

— Артисткою, яка несе щось у цей світ, допомагає людям. Музика ж лікує людей. І якщо ти артистка, ти маєш це робити.