“Вигадати”: прем’єра першого синглу з майбутнього альбому та кліпу KRUTЬ

“Вигадати”: прем’єра першого синглу з майбутнього альбому та кліпу KRUTЬ

“Вигадати”: прем’єра першого синглу з майбутнього альбому та кліпу KRUTЬ

“Вигадати” — перший сингл з майбутнього альбому співачки KRUTЬ, в якому виконавиця продовжує експериментувати над звучанням бандури у інді-поп музиці. Новий трек є рефлексією співачки на розрив стосунків та досвід ​​кохання на відстані.

“Я задовбалася писати про любов і віддала б дуже багато, щоб цього не робити. Але пишу про те, що дійсно болить, аби викинути це із себе. Рефлексія на любов і домальовування неіснуючих рис партнеру за неможливості зустрічі із ним, бо вас розділяє океан. Образ таким чином розростається з кожним днем і стає все більш віддалений від реальності, в якій ви давно вже порвали всі мости”, — коментує новий сингл Марина Круть.

У відеороботі на пісню “Вигадати” танцівниці в білому символізують зміну етапів існування душі, перехід від старого до нового. Легкий сюрреалізм і хаотичні танці душі — як етапи внутрішніх переживань.

Лютий 2022 вихід LP альбому “Літепло” 

Вихід майбутнього альбому KRUTЬ запланований на лютий 2022-го року. Платівка матиме назву “Літепло” та складатиметься з нових пісень, які ще глибше розкриють музичний стиль виконавиці. Альбом поєднає мінімалізм з масштабним оркестровим мисленням, загравання з хіп-хопом та глибокі ліричні балади, неординарне звучання бандури у поп-музиці та сміливі експерименти у нових жанрах. Серед майбутніх пісень будуть зокрема OST до серіалів і фільмів, а також фіти з відомими українськими виконавцями.