7 найяскравіших треків співачки GARNA: поповнюй свій плейліст

7 найяскравіших треків співачки GARNA: поповнюй свій плейліст

7 найяскравіших треків співачки GARNA: поповнюй свій плейліст

GARNA – це сольний проєкт, який у 2019-му році створили співачка Олена Левашева та музичний продюсер Олексій Хорольський. Таку назву вибрали не випадково. За словами Олени, з дитинства їй доводилося боротися за красу й енергію та доводити людям, що достойна виступати на сцені. 

7 найяскравіших треків співачки GARNA: поповнюй свій плейліст

Дебютна пісня проєкту «Who we are» була представлена ​​публіці у рамках Нацвідбору на Євробачення-2020. А вже 2021-го року в етер вийшов перший випуск шоу “Голос Країни” (11 сезон), де GARNA на сліпих прослуховуваннях виконала хіт Майкла Джексона Earth Song” і потрапила до команди DOROFEEVA

Співачка регулярно виступає у складі всесвітньовідомого оркестру «Prime Orchestra» та готує наразі для шанувальників багато сюрпризів.

 «Мені є, що сказати і зараз я відчуваю, що є сили бути почутою і твердо робити те, що мені до душі. Я намагаюся нести важливі життєві цінності через музику», – говорить GARNA.

Ми підготували підбірку пісень співачки, які обов’язково варто послухати.

«ТЕБЕ»

Трек був записаний у лютому 2021-го року, а прем’єра з кліпом відбулася вже 14-го березня під час участі співачки на шоу «Голос Країни «Перезавантаження».

«Для мене ця пісня дуже особлива. Вона відображає мою жіночність, чуттєвість і ніжність. Я співаю про образ коханої людини, яку ми малюємо у своїх думках, хочемо побачити, почути та впізнати серед усіх на землі, але не завжди можемо її знайти», – коментує роботу GARNA.

«MAKE UP YOUR MIND»

Трек записаний у квітні 2021-го року за чотири дні та вісім годин. Співачка називає цей трек мотивацією. 

«Ми вклали зміст про те, що не треба боятися робити впевнені кроки назустріч собі і своїм мріям. Відчуй, що час прийшов жити саме зараз! Це колаборація з творчими хлопцями, яку ми задумали спонтанно. Я одразу занурилися в атмосферу, повну музичного божевілля. Це стало новим баченням написання пісень й усього творчого процесу у цілому», – говорить вона.

 «Gorilla»

Пісня записана у грудні 2020-го року, а прем’єра з кліпом відбулася вже у січні наступного, у період участі GARNA на «Голосі Країни».

«Пісня звучить у стилі потужного європопу 90-х. Це позитивний відеоперформенс, в якому мені захотілось показати своє саркастичне альтер-его в образі Горили. Ідея пісні – музичний треш, який оголює первісні інстинкти музичної індустрії. Основна думка пісні «Горила» про те, що заради цілі отримати бажане, ми часто готові відмовитися від своєї індивідуальності. Але саме це і робить нас справжніми та цікавими для інших», – говорить артистка.


«STUPID RULES»

Трек був записаний у липні 2020-го року. Це колаборація з діджеями PROBASS і HARDI, з якими GARNA написала свої перші «дорослі» пісні.

«Ця пісня для хорошого настрою. Не прагніть бути ідеальними, унікальними сніжинками, і не зертайте уваги на думки інших. Будьте собою у реальному житті, посміхайтеся частіше! Хоч іноді й спрацьовує «закон підлості», але це не привід засмучуватися», – каже співачка.

«ЗАПАМ‘ЯТАЙ»

Пісня записана у січні 2020-го року. Прем’єра відбулася у лютому, у період участі GARNA у Нацвідборі на «Євробачення».

«Пісня про миттєве, що пронизує з першого погляду, кохання. Мабуть, його відчував кожен з нас. Кохання, коли від першого погляду втрачаєш голову. Кохання, яке може змінити долю двох людей назавжди. Це була моя друга авторська пісня, яку побачив світ під ім’ям GARNA», – ділиться співачка.

«WHO WE ARE»

Трек був записаний у листопаді 2019-го року, а прем’єра відбулася вже у січні 20200го року у рамках нацвідбору на «Євробачення». У ньому тонко поєднуються світові сучасні тенденції у музиці та український колорит. 

«Кожен із нас у цій пісні зможе знайти себе та відповідь на запитання “хто ми є насправді?”. Це моя особиста історія про внутрішні переживання, через які ми часто руйнуємо себе і життя людей, що нас оточують. У пісні важливий меседж про те, що потрібно бути, а не здаватися, зрозуміти своє призначення у житті, полюбити себе такими, якими ви є насправді», – говорить GARNA.

«SORRY NOT SORRY»

Запис пісні відбувся у січні 2020-го року під час зйомки у бібліотеці імені В. Г. Короленко у Харкові.

«У цьому складі є музиканти зіркового гурту «Пошлая Молли», з якими ми починали працювати у кавер-бенді «Manera». Потім наші дороги розійшлися, через їх стрімку популярність, але «смачний» кавер ми все ж таки встигли записати. Це кавер на пісню відомої співачки Demi Lovato, який мені захотілося зробити з розмахом. У той період я ще не співала своїх пісень, у мене все тільки зароджувалося і втілювалося ось у такі відеороботи», – розповідає GARNA.