WIER об’єднує 27 видатних голосів для “Кращих днів”

WIER об’єднує 27 видатних голосів для "Кращих днів"

WIER об’єднує 27 видатних голосів для "Кращих днів"

27 музикантів – одна місія: 22 квітня 2022 року спілка артистів WIER випустила свою нову пісню «Кращі дні». Ії головна мета – привернути увагу людей до трагічної ситуації в Україні та стати чітким та зрозумілим закликом до миру. Серед виконавців, – Альваро Солер, Glasperlenspiel, Йоганнес Штрате, Макс Гісінгер, Ніко Сантос, Стефані Хайнцманн, німецький учасник ESC Малік Харріс.

Берлін, 22 квітня 2022 року – вийшов другий сингл спілки виконавців WIER. Співаки об’єдналися заради того, щоб виразити свою підтримку не поодинці, а колективно. Пісня має назву «Кращі дні» і закликає митців надати знак миру та виразити свою противоєнну позицію.

27 міжнародних виконавців разом заспівали нову пісню: Альваро Солер, Антьє Шомакер, Даніель Донской, Давіна Мішель, Дікка, Егон Верлер, Емілі Робертс, Glasperlenspiel, Йоганнес Штрате, Йонас Монар, Kamrad, Kiddo, Медлін Джуно, Малік Харріс, Макс Гісінгер, Міхаель Шульте, Mimoza, Моріц Гарт, Nessi, Ніко Сантос, Рахель, Рі Гарві, Рей Далтон, SDP, Стефані Хайнцманн, Venus and Yaenniver.

Пісня «Кращі дні» дає надію, прагне стати добрим посланням в ці темні часи, надає сміливості  та спонукає до миру. Виконавці зацікавлені виключно в тому, щоб підтримати людей. Особливо тих, хто постраждав від російського вторгнення в Україну. Вони націлені пробуджувати та підтримувати потужну впевненість у кращому майбутньому. Пісня була створена спільними зусиллями Ніко Сантоса, Сери Фінале, Джо Уолтера та Паскаля Рейнхардта.

«Пісня «Кращі дні» нагадує про те, що ми не повинні втрачати надію. Я вірю в єдність та перемогу добра. Музика об’єднує та створює простір, у якому ми разом можемо, дозволити собі проживати всі наші емоції», — каже Стефані Хайнцман, учасниця проєкту.

«Кращі дні» супроводжується благодійною кампанією «Листи до кращих днів» (www.lettersforbetterdays.com), отримані кошти з якої будуть передані організації Arthelps. Партнерами кампанії є NIFTEE, Interesting Music Managers & Consultants (IMUC), WIER та MOKOH Music.

Суть проєкту наступна: кожен охочий може написати від руки звичайного листа, в якому розкаже свою історію – свої думки, страхи, печалі, сподівання на краще. Немає ніяких обмежень – у листі Ви можете виплеснути все, що накопичилось у душі за час війни. Нічого складного немає: необхідно просто надіслати фото листа і коротку відеозаяву сюди: letters@lettersforbetterdays.com (сюди ж можна надсилати і будь-які запитання). Після цього всі листи буде виставлено на благодійному аукціоні як NFT. Зібрані з його допомогою кошти будуть передані на допомогу через проєкт ARTHELPS.

Arthelps підтримує незахищену молодь. Зараз проєкт має сайт допомоги східній Україні. Крім того, Arthelps працює в Афганістані, Бразилії, Еквадорі, Гані, Індії та Південній Африці. Вони пропонують дітям та молоді творчий простір та можливості відкрити, зміцнити та реалізувати свої таланти і впевненість у собі.

«Кращі дні» — другий сингл WIER. Першим був «Best of Us», який колектив випустив у 2020 році – в перший рік пандемії коронавірусу. В ньому брали участь 18 виконавців. Проєкт WIER існує завдяки музикантам, які його підтримують. Назва спілки складається з німецького «Wir» та англійського «We».