YAGODA про першу в житті перемогу та міні-альбом, який змінив її життя

YAGODA про першу в житті перемогу та міні-альбом, який змінив її життя

2023 рік переможний для  співачки YAGODA – вона отримала нагороду проекту “Українська пісня/Ukrainian song project”  та презентує міні альбом.

Співачка YAGODA після перемоги у проекті “Українська пісня/Ukrainian song project” презентує альбом “Гілка”, фокус треком якого є пісня “Лілея”. Саме цю пісню співачці допоміг записати проект “Українська пісня/Ukrainian song project”.

“Перемога у проекті “Українська пісня/Ukrainian song project” –  це для мене нереальна несподіванка. Я напевно в шоці ще досі. Я ніколи не перемагала на конкурсах, метою мого виступу була лише участь, але вийшло все по іншому. І саме ця перемога для мене це знак, що зараз мій час і момент йти вперед і не зупинятися”, – розповідає YAGODA

Міні альбом “Гілка” має свою історію та концепцію. Адже саме з концептуальністю у творчості асоціюють співачку YAGODA. Концепція – це її певна фішка.

“Міні альбоми – це новий етап в моїй творчості. І я хотіла його зробити саме таким, ніжним, душевним інколи темпераментним, контрастним.. Тим, який буде розповідати про відчуття та сприйняття себе у воєнний час. Інколи ми налякані та оголені як гілки восени, інколи розквітаємо та всеодно  знаходимо щось прекрасне.. Міні-альбом  розпочинається з вірша;

“Я гілка…”, цей вірш я написала коли їхала на студію я дивилась на гілки вкриті снігом, і відчувала як багато холоду є і у мені. Я подумала, що ми зараз як гілки зимою чекаємо на весну щоб розквітнути”, – коментує співачка.

Фокус треком міні альбому стала пісня “Лілея”.

Це особлива пісня, адже співачка YAGODA написала її за декілька годин вдома, в себе в квартирі.  І на наступний день вона вже записувала її у студії. Ця пісня останньою потрапила у міні альбом співачки. Але вона найцінніша репертуарі.

Адже “Лілея” – це пісня – спогад. Спогад про те, як колись на Івана Купала, незнайомець подарував лілеї співачці, і вже через кілька років він і став її обранцем по житті.  Саме цю емоцію, почуття  YAGODA втілила у піснію “Лілея”:

“Відкрию вам закулісся. Відеокліп на пісню я знімала неподалік свого дому, біля озера. Це для мене дуже символічно, адже саме там колись мені подарували Лілії, і це був найцінніші подарунок у моєму житті. І трапилося це в непросту ніч, а в ніч на Івана Купала. Саме тому і пісня і відео будуть презентовані в цей день – 7 липня”.

Зараз співачка готується до першого сольного концерту у Львові. Та не за горами нова дуетна пісня, яку слухачі вже зможуть почути наприкінці літа.