YARYSYA презентує дебютний кліп «Міліметри», на зйомках якого перенесла струс мозку

YARYSYA презентує дебютний кліп «Міліметри», на зйомках якого перенесла струс мозку

Молода співачка YARYSYA (Ярися) презентує дебютний трек «Міліметри». Свого часу учасниця багатьох дитячих всеукраїнських конкурсів, серед яких – фінал національного відбору на “Дитяче Євробачення“, наважилася на вагомий крок розпочати свою авторську сольну кар’єру. 

«Востаннє на великому телеекрані мене бачили ще у далекому 2015 році маленькою дівчинкою. Це вже історія, шлях маленької Ярисі. Я виросла, а зі мною виросли цілі, саме тому  розпочинається шлях до розділу під назвою YARYSYA. Розумію, що він буде нелегким та тернистим. Проте я готова його пройти», – зізнається співачка.

Дебютну роботу «Міліметри» YARYSYA присвятила власним почуттям та емоціям. Написана ще у 2021 році, композиція чекала свого часу. Співачка впевнена: готова відкритися слухачеві саме зараз. У пісні оспівується той самий стан закоханості у вирі почуттів.

«Міліметри – це не просто трек, це моє особисте. Подібних історій кохання у житті, на жаль, трапляється багато. На моєму шляху була людина, якій я віддала своє серце. На жаль, для мене він був усім, а я для нього – просто  чергова гра. У відеороботі ми хотіли показати стан, коли дівчина розуміє, що з коханим немає майбутнього, проте не може відпустити і тоне у морі почуттів.   Пристрасть , кохання, біль, вибух емоцій – це мої «Міліметри», – детально розповіла YARYSYA.

Підготовка до відеороботи тривала декілька тижнів. Зйомки проходили у двох містах: Львові та Івано-Франківську одразу на чотирьох локаціях, серед яких була і пісочна студія. За словами співачки, у кадрі все вийшло естетично та сексуально, чого не скажеш про закулісся. Адже YARYSYA відверто поділилася – задля гарної картинки майже «купалася» у піску, який у результаті потрапив усюди, навіть до вух та рота.

Однак одними з найнебезпечніших кадрів стали танці у воді. Разом із партнером співачка робила різноманітні підтримки у мінібасейні, які не обійшлися без травм. Окрім того, що вода була неймовірно холодною, при одному з падінь YARYSYA вдарилася головою об бетонну підлогу. І вже постфактум дізналася, що отримала легкий струс мозку.

«Удар був дійсно сильним, у мене потемніло в очах. Команда зреагувала миттєво, за що їм безмежна вдячність. На жаль, я така людина, яка попри все за крутий результат та роботу. Тому трішки відпочивши, ми продовжили знімання. Вже після цього я з’ясувала, що таки мала струс мозку. Я не професійна танцівниця, а всі новачки знають, що шлях до класного результату – через травми та біль. Проте тепер маю досвід. Можливо, колись стану учасницею «Танців з зірками» після нашої великої Перемоги», – відверто поділилася співачка.