Закрив гештальт: Віктор Бронюк заспівав «Олені» дуетом із Jerry Heil

Закрив гештальт: Віктор Бронюк заспівав «Олені» дуетом із Jerry Heil

Закрив гештальт: Віктор Бронюк заспівав «Олені» дуетом із Jerry Heil

Лідер гурту «ТІК» через 16 років оновив свій всенародно улюблений хіт.

Віктор Бронюк напередодні новорічних свят презентує feat на культовий хіт гурту «ТІК» – #ОЛЕНІ. Артист додав стильне аранжування і заспівав її у несподіваній подачі дуетом із молодою українською співачкою Jerry Heil. Трек записали за тиждень.

«Ми з командою давно хотіли зробити апгрейд на цю пісню. Але далі розмов справа не просувалася. І тут кілька місяців тому дзвонить Яна (Jerry Heil), переживає і дуже обережно запитує про мою реакцію на ідею зробити римейк. «А чому ні? – кажу. – Є бажання творчо попрацювати – давай попрацюємо. Практика записувати дуети на відомі твори давно існує. Римейк часто стає навіть успішнішим, ніж оригінал».

За сучасний музичний саунд відповідала талановита Jerry Heil.

Закрив гештальт: Віктор Бронюк заспівав «Олені» дуетом із Jerry Heil

Бронюк звик довго накопичувати живий звук у студії, і здивувався, що цього разу музична фонограма була заздалегідь готова. Але в ідеях із молодою виконавицею вони зійшлися, залишалося лише записати вокал.

«Не можу на 100% говорити про свої враження. За роки роботи у шоу-бізнесі я став суб’єктивним. Але тут, чесно, мені сподобалося. Хотілося змінити подачу, додати джазу. Для мене ця робота була цікавою, і, я думаю, ми будемо продовжувати! Упевнений, що пісня сподобається шанувальникам та глядачам», – зізнається Віктор.

До речі, дует із Jerry Heil став для Віктора Бронюка ще й дебютом у роботі з новою аудиторією.

«Я ніколи не співав із такими молодими артистами. Не бачу нічого поганого, це вихід на іншу публіку, яка нас, може, й не чула, адже багато хто впевнений: музика «ТІК» – для більш старших. Я відкритий до співпраці з молоддю! Свого часу ми також звернулися до гурту «Ляпис Трубецкой». Вони були відомими, а нас ніхто не знав. Вони нам допомогли, і я вважаю, що дует із Яною – це мій закритий гештальт», – каже музикант.

За словами Віктора Бронюка, без «Оленів» і зараз не обходиться жоден концерт:

«Були ситуації, коли ми вирішували, що не співатимемо її, але люди просять – нічого не залишається, прохання потрібно виконувати».

Свій мегахіт «Олені» Бронюк написав, коли навчався на останніх курсах університету, у 2000-2003 роках, а у світ пісня вийшла у 2007-му. Віктор досі пам’ятає, як написав її вдень на парі олівцем на подвійному аркуші.

«Увечері вона вже виконувалася у нашій кімнаті гуртожитку. Найцікавіше, коли я там її офіційно презентував, колеги вже співали її в коридорах. Хоча перша публічна реакція на трек була не дуже позитивною. Багато відомих продюсерів, коли ми показували їм демо, казали нам в обличчя: про таке співати не можна», – згадує артист.