“Жити, щоб пам’ятати” – новий альбом від Віктора Винника і МЕРІ

"Жити, щоб пам’ятати" – новий альбом від Віктора Винника і МЕРІ

Уже більше року Україна живе в активній фазі визвольної війни зі своїм одвічним ворогом – росією. Кожен день приносить нам звістки про героїзм українців, який залишиться в нашій історії та стане прикладом для майбутніх поколінь. Водночас щодня ця війна забирає наших кращих братів і сестер. Та попри все, країна продовжує жити. Одним із підтверджень цьому слугує нова музика, яку створюють українські артисти.

6 червня Віктор Винник і МЕРІ оголосили реліз свого сьомого студійного альбому. Платівка отримала назву “Жити, щоб пам’ятати”.

Нагадаємо, попередній альбом команди побачив світ у квітні 2022-го і називався “Так, я з України”.

Назву новій збірці дала фраза з пісні “Коли твоя земля в війні”. Цей трек присутній на платівці у двох версіях – електричній та акустичній, і є заголовним.

Насправді робота над новим альбомом тривала останні кілька років. Низка представлених пісень вже добре знайомі прихильникам музики Віктора Винника і МЕРІ, але будуть і новинки, які ще не звучали.

Віктор Винник говорить про нову роботу так:

“На перший погляд може здатися, що альбом про війну, і це не дивно, враховуючи час, у якому ми живемо. Але це не так. На воєнну тематику там всього одна пісня. Я хотів зробити альбом про життя. Тому там присутня і лірика, і романтика, і навіть балканські ритми. Бо зараз ми б’ємося саме за життя в усіх розуміннях цього слова, а отже, і музики “про життя” треба багато…”.

Альбом вийшов, як завжди, неоднорідний, різний за звучанням та стилістикою. Віктор Винник і МЕРІ ще раз довели, що в творчості має бути місце для експериментів, тому вони не бояться виходити за рамки свого звичного сприйняття публікою. Команда вдячна усім, хто долучився до продюсування нової платівки і зробив можливим цей проєкт.