Gunna Chorna 2.0: перезапуск та новий літній хіт

Gunna Chorna 2.0: перезапуск та новий літній хіт

Хіп-хоп артистка Gunna Chorna презентувала трек “Розкуси“. Це літня грайлива історія, сповнена танцювальної енергії. Жіночий вокал поєднаний із качовим хіп-хопом, а хуковий поп-приспів робить із реп-треку радіо-хіт.

“Розкуси” – це пісня про те, що треба скидати маски та показувати себе справжню як в особистих відносинах, так і в творчості. 

“Це моя перша робота після зміни вектору своєї творчості і мені цікаво, як цей трек сприйме моя аудиторія. Трек був написаний ще восени, деякий час я була в пошуках подачі та звучання. І наразі пазл склався. 

Головний меседж пісні про те, що люди роблять завчасні висновки, не докопуючись до суті. Адже всі ми так чи інакше на початку вдягаємо маски”, – говорить співачка.

За рік на реп-сцені Gunna Chorna знайшла своє місце в українському репі та змінила своє звучання, пройшовши шлях від галицького діалекту до сучасного жіночого хіп-хопу. Сьогодні Gunna Chorna – це сучасне звучання хіп-хоп бітів, поєднаних із танцювальними поп-ритмами.

“Я жартую про те, що головна ідея відео на трек – це можливість порахувати всі мої тату. Бо точну їхню кількість не знаю навіть я. За допомогою безсенсовного танцювального відео я хотіла розрадити всіх людей, які переживають важкі моменти, та підтримати їх, закрутивши всіх у танцях у ляльковому рожевому будинку”, – ділиться Gunna Chorna.