Зірка «Голосу» та волонтерка Вікторія Літвінчук записала чуттєвий трек цієї холодної весни

Зірка «Голосу» та волонтерка Вікторія Літвінчук записала чуттєвий трек цієї холодної весни

Співачка та сонгврайтерка Вікторія Літвінчук презентує свій трек «Час ночі», який відгукнеться українським дівчатам, незалежно від того, де вони знаходяться цієї сонячної, але холодної весни.

Вікторію Літвінчук аудиторія знає та любить ще за часів вокального шоу «Голос», причому як дитячого сезону, так і дорослого. Своєю наполегливістю, щирістю, талантом та голосом дівчина вражала суддів та глядачів, які лишали тисячі коментарів підтримки. Плани та мрії обірвались раптово, адже «Голос» з Вікторією вийшов саме перед війною. На відео в «Голосі» Вікторія ще мрійлива та безтурботна, а вже за місяць на своїй сторінці в соціальній мережі Вікторія відкриває збори на підтримку військових, бо й у своїй сім’ї має тих, хто поїхав захищати нашу країну.

«Темрява – це теж емоційний стан. Це те, що є у вашій душі, коли ви малюєте своє життя у своїй уяві, будуєте плани, мрієте про яскраве та світле майбутнє. Але у вас забрали фарби і лишилася тільки чорна. Моя нова пісня – відчуття цієї прохолодної весни. Вона про всіх і про кожного. Кожен, хто її слухатиме, відчує її відповідно до настрою та життєвої ситуації. Нехай пісня зігріє вас, як тепла ковдра, де б ви не були. Пісня впливає емоційно, адже вона як про людей, яким довелося покинути свої домівки, так і про людей, які залишилися в Україні. Про емоційний стан, в якому ти знаходишся не тому, що тобі так хочеться, а тому, що потрібно рухатися вперед, бо так влаштовано життя» – коментує Вікторія настрій своєї пісні «Час ночі».

 Автор слів: Олег Ошека

Автор музики: Вікторія Літвінчук  

Прослухати трек можна за посиланнями.