Рокери Sugar Honey Iced Tea представили новий трек I Wish

Рокери Sugar Honey Iced Tea представили новий трек I Wish

“Ми просто хотіли страждати під щось веселе”. Важко сказати, що надихнуло на написання I Wish – особисті переживання, навколишня реальність чи банальний дефіцит “вриву”.

Рокери Sugar Honey Iced Tea представили новий трек I Wish

Хотілось зробити трек зі звучанням “як з реклами пива”, але лірично про те, як буває одиноко в компанії найближчих людей. При цьому в пісні відсутні соплі та страждання, а виконана вона в бадьорій та енергійній манері, із фанковими гітарами, фанковими ритмами, трубою, тромбоном та вигуками.

Лірика “I Wish” загублена десь між реальністю, фантазіями й намаганням зрозуміти думки та почуття умовної особи, про яку йдеться у тексті. Трек відкриває вставка із дивною перепалкою японською мовою, а ліричну частину пісні змінює мелодійне соло на трубі, яке завершує гітарний програш, що електризує.

I Wish увійде в EP, що вийде пізніше цього року, а також там буде більша варіативність тем, включно з екзистенційними роздумами, питаннями існування бога, і проблемами самовираження.

Музика була написана Геннадієм Копитчаком, Антоном Вихристюком, Романом Матвійчуком та Михайлом Гоголем. За текст відповідав соліст Геннадій Копитчак.

Трек вже доступний на всіх стримінгових платформах.