Тіна Кароль програла на 51(!) голос Юлії Саніній. Голосування за журі НацВідбору 2023

Тіна Кароль програла на 51(!) голос Юлії Саніній. Голосування за журі НацВідбору 2023

Справжні «Голодні Ігри» точилися за омріяне місце в трійці суддів НацВідбору.

Злата Огнєвіч прямо закликала українців врешті-решт обрати нові обличчя. Тіна Кароль підключала весь можливий «адмінресурс», але народний авторитет переміг. Jamala та Тарас Тополя, зробивши мінімальні анонси, впродовж голосування трималися у лідерах, а Юлія Саніна, вдало випустивши прем’єру пісні в розпал голосування, все-таки змогла забезпечити собі місце за суддівським столом Відбору.

Трійка суддів Нацвідбору-2023 за результатами голосування українців виглядає так:

Тарас Тополя – 17,41%
Джамала – 15,71%
Юлія Саніна – 15,69%

Четвертою у голосуванні стала членкиня журі Нацвідбору 2020 та 2022 Тіна Кароль. Вона набрала 15,68%. За загальним підрахунком співачці не виставило 51(!) голосу, аби потрапити у трійку суддів!

Зазначимо, що голосування в додатку «Дія» пройшло вперше та точно не в останнє, адже зацікавлення до подібних опитувань є. Як доказ цьому – понад 500 000 тисяч українців долучилися до ініціативи вибору суддів Нацвідбору. Звісно, є і мінусі. Наприклад, несподіване внесення змін до правил про право вибору і для українців до 18 років. Така можливість зробила з чесного опитування гонитву фан-клубів. Також у мережі обговорювали питання голосування лише за 1 члена журі, а не за 3 кандидатів.