15 років тому Могилевська “Відправила message”

«Відправила message» — 15 років альбому Могилевська

«Відправила message» — 15 років альбому Могилевська

Справжній окрасі творчості Наталі Могилевської українськомовному альбому «Відправила message» 15 років.

На назву платівки співачку надихнули нескінченні sms у її телефоні. Сама ж Наталя, за її словами, відповідати на повідомлення не любить, обмежується лише короткими фразами.

«Довгі листи складаю, коли закохана і не можу сказати це відверто в обличчя. Я, звичайно, не Набоков, але деякі його фішки — недомовки, трикрапки — використовую», — ділилася відвертостями Могилевська на автограф-сесії, яка була вперше у її кар’єрі.

«І тексти пісень, і якість музики, і сам вокал Наталії – все говорить про те, що ковзати по поверхні більше не цікаво. Цікаво – глибше, вільніше, потужніше. Саме це ми і спостерігаємо в новому альбомі. Судячи зі всього, Наталія Могилевська визначилась із напрямком руху – і не схибила», — писали про альбом музичні критики.

Першою ластівкою із альбому стала лірична композиція «Немає правди в словах», яка здивувала щирою лірикою та стильним кліпом від Алана Бадоєва. Режисер також відзняв кліп на однойменний лід-сингл альбому.

Кліпи на дуетні роботи знімала Катя Царик. Могилевська дивувала на альбомі відверто провокативною «Ти мені не даєш» із Кузьмою та неочікуваною українською від Філіпа Кіркова у прекрасній колаборації «Я скажу тобі Вау!».

Хочеться відзначити пісню «Вільний птах», на яку співачку надихнули учасники проєкт «Шанс». У талант-шоу співачка була ведучою та коучем у парі із Кузьмою Скрябіним. Власне на фіналі п’ятого сезону шоу і була презентована ця пісня, яка початково називалася «А вона».

Вважаємо, що пісні «Відірватись від землі» та «Він не сказав ні слова» теж заслуговували на кліп та хороше промо. До речі, більшість композицій в альбомі написані одним із найкращих авторів нульових — Сергієм Підкаурою. Також музикант звучить дуетом зі співачкою на деяких піснях альбому.

Своєю ж улюбленою піснею з лонгплею співачка називала композицію «Миша. «Особливо подобаються в ній слова: “І посеред ночі совість, як миша, запищить”», — розповідала артистка.

Через зайнятість на шоу «Танці з зірками» туру на підтримку альбому не було. У 2007-му Наталя Могилевська поїхала у масштабний тур «Этот танец», у якому презентувала одразу два альбоми: однойменний російськомовний та “Відправила message“.

Любов, то справді велика сила ?
.
#muzvar