Зіркові письменники: Кузьма, Кароль, Монро, Мартинюк, Могилевська

Наталія Могилевська книга

Наталія Могилевська книга

Сьогодні — всесвітній день письменника. З цього приводу згадуємо наших артистів, які видавали власні книжки:

? Тіна Кароль

«Великі пригоди Павутинки» — так називається перше дітище Тіни Кароль, яка за свою 15-річну творчу діяльність встигла випустити декілька книжок. Головний персонаж казки — Павутинка, прототипом якої є сама співачка, відправляється назустріч своїй мрії та стає зіркою. Книга була видана двома мовами – українською і російською.

Тіна Кароль книга

? Сергій Мартинюк

“Написати свій роман і видати його було найзаповітнішою мрією моїх перших десяти!» — поділився враженням після виходу свого дебютного роману «Капітан смуток» Сергій «Колос» Мартинюк. Восени 2020-го соліст гурту Фіолет випустив другу книгу під назвою «Рок-н-ролл», у якій описав різні ситуації з життя музиканта та бувальщини бекстейджу.

Сергій Мартинюк книга

? Наталія Могилевська

“Жінка повинна худнути комфортно, розслаблено і в любові до себе», — так Наталія Могилевська коментує свою книгу «Худнемо разом». Спільно зі своєю подругою-дієтологом Наталією Самойленко співачка ділиться секретами стрункості та гармонії з собою.

Наталія Могилевська книга

?Кузьма Скрябін

Чотири книги встиг видати талановитий Кузьма: Я, Побєда і Берлін», яку вже екранізовують, «Місто, в якому не ходять гроші», «Я, Паштєт і Армія», «Я, Шонік і Шпіцберген». Прості життєві та не дуже історії артист вдало вплітав у свої книжки, які користувалися неабиякою популярністю.

Кузьма Скрябін книга

?Невгамовна Монро

Цьогоріч книзі діви Монро «Хорошо, что я не баба» виповнюється 5 років! Багато журналістів оцінили пробу пера світської левиці та відзначили легкість та гумор Монро.

Невгамовна Монро книга

Книгу від якого артиста хотіли б прочитати? ?