26 жовтня повертається: Оля Полякова оголосила про шоу в палаці “Україна”

26 жовтня повертається: Оля Полякова оголосила про шоу в палаці "Україна"

Концерт співачки з оновленою програмою “Все Буде Добре” відбудеться у “день Олі Полякової” – 26 жовтня в палаці “Україна”. За концепцію відповідатиме режисер попередніх шоу виконавиці Герман Нєнов, який цього року став креативним директором від України на “Євробаченні-2023″ в Ліверпулі. 

Після шаленого успіху нової 100% україномовної програми Олі Полякової “Все Буде Добре”, яку вона тричі презентувала глядачеві з аншлагами в Києві у КВЦ “Парковий”, а пізніше містами України та закордоном, виконавиця повертається, аби представити оновлене шоу-продовження.

Концертна програма отримала однойменну назву хіта співачки “Все Буде Добре, Оля”, що відкриває нову сторінку у її творчості, та пронизана темою війни, щемливими кадрами з фронту, особистими історіями українських захисників. Усі попередні російськомовні хіти Полякової були не лише перекладені, а й трансформувалися – як музично, так і ідейно. 

Кожен концерт Олі — це емоційні гірки, де разом зі слухачем співачка проходить шлях від горя, болі та морального знищення до абсолютного відродження та катарсису. 

КВИТКИ ЗА ПОСИЛАННЯМ

ЩО: велике шоу Олі Полякової “Все Буде Добре”

ДЕ: палац “Україна”

КОЛИ: 26/10, 18:00