Хто виступить на Jager Music Awards 2021: стали відомі імена запрошених гостей

Хто виступить на Jager Music Awards 2021: стали відомі імена запрошених гостей

Хто виступить на Jager Music Awards 2021: стали відомі імена запрошених гостей

Що за подія?

Імена найсильніших гравців української музичної індустрії назвуть під час церемонії нагородження Jager Music Awards 2021. Переможців оберуть у 7 основних категоріях: «Артист року», «Трек року», «Подія року», «Лейбл року», «Внесок в індустрію», «Соціальна ініціатива» та «Відео року». Найперспективніших музичних новачків традиційно відзначать у номінаціях “Young Blood”. 

Окрім того, цьогоріч уперше в історії премії назвуть володарів спеціальних номінацій — «Помішаний артист року» та «Відбиток року». У першій категорії переможцем стане артист або музичний продукт із міжстильовим або міжкультурним підґрунтям, що поєднує різні жанри та види мистецтва. У другій — відзначать молодого артиста, який на думку експертів, має найбільше шансів залишити слід на українській сцені.

Хто стане спеціальними музичними гостями церемонії?

Skee Mask — електронний експериментатор із Мюнхена. Надихаючись звучанням всесвітньо відомих лейблів на кшталт Warp Records чи Chain Reaction, під час своїх виступів Skee Mask уміло поєднує техно, даб та ембіент. Що він і продемонструє на Jager Music Awards 2021.

Гурт «вагоновожатые» — завжди складні, експресивні та дуже-дуже драйвові. Цього року музиканти видали свій перший україномовний альбом «Вогнепальне», треки з якого почують гості премії. 

«Курган & Agregat», яких називають «головним музичним гуртом української провінції», 2021-го акож здійснили радикальний розворот від власних хіп-хопових коренів. На церемонії нагородження гурт зіграє треки з нової диско-фанк-джазової платівки «Зембоджа», а також виступить разом із ще одними музичними гостями премії — LatexFauna. А ті, зі свого боку, відповідатимуть у лайн-апі премії за чиловий дрім-поп. 

KRECHETяскравий представник нової хвилі схованого під маскою українського хіп-хопу. За рік випустив 2 альбоми, 3 EP і безліч синглів. На його рахунку у номінаціях «Прорив року», «Кліп року» та «Колаборація року» від Rap Ua.

Нові герої хіп-хоп сцени PVNCH — за їх плечима два студійні альбоми, найвищі щаблі у «Топ-100 закордонних релізів» польского Deezer та перше місце в українському реп-чарті TOP20UA від сайту rap.ua.

Hyphen Dash —  хіп-хоп-джазово-електронний проєкт. Вони на сцені лише два роки, але за цей час хлопці встигли чимало — видали лайв і два релізи, перемогли в конкурсі для молодих музикантів і вже взялися до запису свого першого альбому. 

Коли?

Побачити й почути запрошених гостей і переможців Jager Music Awards 2021 наживо можна буде під час церемонії нагородження вже 19-го листопада на Кирилівській, 45. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм. Лімітована кількість квитків уже в продажу. 

Акредитацію представників медіа відкрито за посиланням.