NEWMA презентує новий, пʼятий студійний сингл “Фіолетові сни”

NEWMA презентує новий, пʼятий студійний сингл "Фіолетові сни"

Українська співачка, автор пісень та саундтреків, акторка та фронтвумен гурту NEWMA – Маріна Зарубіна випускає нову пісню “Фіолетові сни“. Цей трек присвячений усім, кого ми втратили на війні та поза її межами.

NEWMA презентує пʼятий студійний сингл «Фіолетові сни»

“Фіолетові сни” — це прониклива композиція, сповнена світлого смутку, теплих спогадів та надії.  Саме у цій пісні NEWMA ділиться особистою історією втрат і водночас знаходить силу продовжувати рухатися вперед. 

Особлива присвята треку памʼяті доброго друга, видатного режисера-документаліста Леоніда Канфера, який є автором кількох документальних фільмів про агресію рф в Україні. 

Зокрема, “Моя війна: два життя Василя Сліпака” — про українського оперного співака, який залишив кар’єру в Паризькій опері, щоб долучитися до антитерористичної операції на українському Донбасі. 

Серед інших його робіт — документальний серіал до 30-річчя незалежності України «30 років до свободи” та багато інших.

У даному проєкті NEWMA підтримала молодих українських митців, які допомогли своєю творчістю  у створенні треку, це — поетеса Катерина Єсіпова, яка написала пронизливий речитатив до пісні, цифровий ілюстратор та цифрова художниця Олена Попадюк, яка створила для пісні обкладинку, що передає настрій треку, та віру у наше світле майбутнє, особливо для наших дітей.

Головна людина, без якої не було б цього твору — саундпродюсер та аранжувальник Антон Ан з яким ми працювали над піснею маже 3 роки, з квітня 2022 р., тому що на шляху створення пісні було не мало пригод таких як депресія, хвороби, зламаний комп’ютер, зламана рука,  постійне відключення світла в Україні,  

Реліз підтримала компанія Small Group Of Friends (SGOF), яка з початку війни допомагає українським музикантам.

NEWMA про пісню: “Ця пісня — моя розмова з тими, кого ми втратили й ніколи не повернемо…нехай вони сплять та бачать фіолетові сни… Пісня про любов, біль, прийняття та нашу здатність берегти спогади. Також мені важливо було залучити до цього проєкту молодих українських талантів, бо саме вони — наше майбутнє”.