MEGOGO презентує аудіоверсію книги українських народних казок «Дерево до неба»

MEGOGO презентує аудіоверсію книги українських казок

Медіасервіс MEGOGO представив аудіокнижку «Дерево до неба» — збірку українських народних казок, створену з Guzema Fine Jewelry та Osnovy Publishing. Аудіоверсія доступна безкоштовно та ексклюзивно у розділі «Аудіо» в мобільному застосунку MEGOGO в Україні та за кордоном. Над виробництвом проєкту працювала команда MEGOGO AUDIO.

Аудіокнижка озвучена різними голосами, тривалість збірки – 2 години 22 хвилини.  Засновниця Guzema Fine Jewelry та ідейна натхненниця проєкту Валерія Гузема начитала передмову та казку «Яйце-райце», надавши історіям камерного, родинного звучання — як у ритуалі читання перед сном. Казку «Дерево до неба» прочитав керівник видавництва «Основи» Андрій Вишневський, а усі інші – звучать голосом  диктора Павла Буковського.

«Книга українських народних казок — це наш внесок у збереження спадщини та формування ідентичності наших дітей. Ми хочемо, щоб вони росли з історіями, у яких бачать себе і свою країну, і відчували культуру як частину власного ДНК. Для мене це була ще одна маленька мрія — створити щось безцінне і вічне. Щоб розповідати про Україну не лише через дизайн, а й через культуру. Озвучувати цю книгу було особливо захопливо. Процес настільки заворожує, що під час роботи легко поринаєш у світ казок. І відчуваєш себе частиною кожної історії», —говорить Валерія Гузема.

«Дерево до неба» — це не класична різдвяна збірка, а книга про життя, памʼять і спадковість. До видання увійшли  українських народних казок із різних регіонів України. Від Київщини до Закарпаття. Серед них: «Яйце-райце», «Кирило Кожумʼяка», «Дівчина-пташка». Та інші історії, що формують культурний код і передають уявлення про добро, сміливість, любов і віру.

«Під час роботи над аудіоверсією ми хотіли передати слухачам усю магію українських казок та їхню атмосферу, щоб аудіоформат став повноцінним досвідом — наче опиняєшся всередині самої історії. Формат дозволяє по-новому відкрити народні казки — як для дітей, так і для дорослих. Зробивши їх частиною щоденного життя: вдома, в дорозі чи під час вечірнього відпочинку.Ми прагнули створити продукт, який буде цікавий різним віковим категоріям і допоможе відчути тепло та мудрість поколінь», — зазначає Катерина Котвіцька, Chief Content Officer MEGOGO BOOKS.

​​Упорядницею видання стала фольклористка Марія Квітка, яка працювала з автентичними джерелами XIX століття та дбайливо зберегла мовні й регіональні особливості текстів. Ілюстрації до друкованого видання створила художниця Галя Вергелес.

Аудіокнижка є продовженням різдвяного кампейну Guzema Fine Jewelry Once Upon a Time, присвяченого українській казці. Як джерелу сенсів, традицій і родинних цінностей, що передаються від покоління до покоління. 

Послухати аудіокнижку «Дерево до неба» можна у мобільному застосунку MEGOGO у розділі «Аудіо» з 14 січня на смартфонах і планшетах на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемами Android Auto та Apple CarPlay.