SWEET.TV оголосив старт «Фабрики зірок» та ім’я ведучого
Легендарна «Фабрика зірок» повертається. SWEET.TV у Threads оголосив старт проєкту та розкрив ім’я ведучого: ним стане Володимир Дантес — артист, чия музична кар’єра почалася саме з перемоги у «Фабриці зірок» у 2008 році.

Під постом SWEET.TV у Threads люди масово тегають друзів, пишуть, що чекали цього камбеку 15 років, а в коментарі вже активно включилися артисти, зірки, блогери та навіть колишні фабриканти.
Нова «Фабрика зірок» на SWEET.TV задумана не як талант-шоу, а як платформа розвитку для нового покоління українських артистів — тих, хто сам пише музику, формує сенси та готовий претендувати на велику сцену не лише в Україні, а й за її межами.
«Ми хочемо знайти обличчя покоління, в якому ми живемо. Ми хочемо знайти майбутніх зірок. Тому ми збираємо найкращих представників ринку, які працюватимуть з учасниками. А в учасників буде можливість працювати з найсильнішими професіоналами української музичної індустрії. Ми віримо, що це шоу подарує країні нові обличчя, яких вона зараз дуже сильно потребує», — коментує шоуранер проєкту, Head of Originals and Big Entertainment ShowsSWEET.TV Володимир Завадюк.
Команда проєкту наголошує: сьогодні музичній індустрії потрібні не просто талановиті вокалісти, а сильні особистості, яким є що сказати. Учасникам обіцяють свободу самовираження без жорстких рамок і можливість вчитися у найкращих.
«Це можливість одразу отримати свою пісню на всіх музичних майданчиках, виконати авторський трек перед великою аудиторією, попрацювати з неймовірними кліпмейкерами, хореографами, постановниками, записатися на крутій студії. Жоден інший проєкт за такий короткий час не дав стільки артистів, які залишаються на сцені вже 17–18 років. Немає іншого проєкту, з якого вийшло б 10–11 артистів, яких досі всі знають, пам’ятають і слухають. Саме тому для мене це один із найунікальніших і найсильніших проєктів», — говорить ведучий «Фабрики зірок» на SWEET.TV Володимир Дантес.
Наразі обговорення хто саме долучиться до нової «Фабрика зірок» на SWEET.TV продовжується під постом у Threads
