Аліна Копилова – новий подих сучасної української музики

Аліна Копилова – новий подих сучасної української музики

Аліна Копилова – новий подих сучасної української музики. Яскрава, енергійна але водночас щира та романтична, вона починає свій музичний шлях з авторським синглом “Я повернусь”! 

Аліна в дитинстві професійно займалася музикою, була співачкою вокального ансамблю та неодноразово виступала на великих сценах. Але в дорослому житті пов’язала свій шлях з медициною і стала – успішним лікарем-стоматологом. Вона робить сяючі посмішки багатьом зіркам українського шоу-бізнесу і не тільки, а тепер і сама вирішила почати свою творчу карʼєру.  

“Мої батьки наполягли на виборі “серйозної” професії, і я розумію, що це було і моє бажання, але не моє покликання. Я відчуваю потужну енергію в собі, яку перетворюю в музику, тексти пісень. Надихають артисти, що приходять до мене, як до стоматолога, і бачучи їх палкий погляд і відчувши силу творчих особистостей, я наважилась на головний крок — випустити трек, текст якого буквально наснився мені вночі.” — говорить Аліна.“Я повернусь” — пісня про вічне — кохання, про почуття, що знає кожен. Текст треку народився через прожитий досвід, біль, бажання створювати нові історії та говорити про них у своїй творчості.

У кліпі на пісню “Я повернусь” Аліна підкреслила бажання бути самобутньою артисткою. Мікрофон, на якому зроблено акцент — символізм власних намірів.

Пісню можна прослухати та завантажити на всіх музичних майданчиках, а кліп на офіційному YouTube-каналі співачки.