alyona alyona повідомила причини творчої паузи

alyona alyona повідомила причини творчої паузи

Нещодавно відома українська реперка alyona alyona повідомила, що готується до творчої паузи. Після такої новини прихильники почали хвилюватись за стан артистки, але сьогодні вона відповіла на всі запитання про творчу відпустку. 

alyona alyona повідомила, що орієнтовно пауза триватиме 3 місяці. Як зізнається сама реперка, більшість часу у паузі вона хоче приділити здоров’ю, особистому перезавантаженню та мінімізувати соціальні мережі у цей період. Також alyona alyona натякнула, що у паузі буде місце для творчості і, можливо, вже скоро ми почуємо багато нових хітів.  

«Друзі, рідні мої, всім привіт! Знімаю це відео 31 жовтня ввечері, бо вже завтра зранку в мене почнеться творча пауза. Що це таке? Це декілька місяців мого життя, які я хочу витратити не на інтенсивну концертну діяльність, а на свій великий чекап здоров’я, на недовготривалу ізоляцію від соціальних мереж, на перезавантаження, на психотерапію, на різні штуки, які я протягом цих 20 місяців відкладала. Орієнтовно це буде тривати місяці 3. Я дякую всім вам за те, що мені перед вами не соромно зізнаватися в тому, що зі мною не все окей, що я потребую якихось перерв чи пауз, що я проходжу етап змін у своєму житті, що я хочу витратити час на творчість, щось взяти із того, що я пережила, і перетворити на нові треки і так далі. Ви класні, і це для мене дуже важливо. Я дякую всім і кожному, хто був, є, і буде зі мною. Усім гарного дня і до зустрічі!», — коментар alyona alyona з Instagram.