alyona alyona стала ведучою реаліті-шоу “Людина зі шрамом. Перевтілення” від MEGOGO

alyona alyona стала ведучою реаліті-шоу "Людина зі шрамом. Перевтілення" від MEGOGO

На медіасервісі MEGOGO відбулася прем’єра соціально важливого реаліті-шоу «Людина зі шрамом. Перевтілення». Учасниками проєкту стали українці, які отримали шрами як у цивільному житті, так і під час оборони України протягом повномасштабного вторгнення.  А його ведучою стане реперка, представниця України на Євробаченні-2024 alyona alyona.

Глядачі побачать 10 історій перевтілення, як шрами перетворюються на унікальні татуювання та повертають героям віру й впевненість у себе. Серед учасників люди, які отримали рубці та шрами під час різних життєвих обставин –  обороняючи країну, під час трагічної автомобільної аварії, зґвалтування, нерозділеного кохання, нещасного випадку на виробництві та інших. У кожному епізоді розкривається історія героя, та процес його перевтілення за допомогою татуювання від найкращих майстрів України. 

«Для мене було великою честю взяти участь у проєкті «Людина зі шрамом. Перевтілення» і доторкнутись до кожної  історії. Дізнатись так багато про героїв, про різні долі. Усвідомити ще більше, наскільки цінним є людське життя і наскільки різними можуть бути комплекси у людей, навіть коли, на перший погляд, їх немає. Також, дуже цінно було доторкнутись до мистецтва, тому що татуювання – це мистецтво, і тату майстри – це митці. Робота зі шрамами набагато важча, ніж робота зі шкірою без, і я у захваті від того, що ці митці зробили. На знімальному майданчику були і посмішки, і сльози. Завжди все було щиро, і я отримала неймовірне задоволення спілкуючись з кожним героєм проєкту», прокоментувала alyona alyona. 

Перша серія реаліті розповідає про військовослужбовця Віталія Борчука. Під час активних бойових дій на запорізькому напрямку він отримав серйозні поранення, які залишили шрами на його тілі. Проте, завдяки наполегливості та старанням, він зумів подолати труднощі та повернутися до повноцінного життя.

Нові епізоди реаліті виходитимуть щотижня на медіасервісі MEGOGO в розділі «Шоу» та на YouTube-каналі.

Нагадаємо, раніше на каналі MEGOGO LIVE відбулася презентація музичного проєкту «ЧУЙНО»