Полякова провела прямий етер, де відверто розповіла про важливість підтримки ЛГБТ-спільноти

Полякова провела прямий етер, де відверто розповіла про важливість підтримки ЛГБТ-спільноти

Публікація Олі Полякової у соцмережах на підтримку Маршу Рівності та ЛГБТ-спільноти викликала бурхливу реакцію, тож співачка вирішила відповісти на певні провокаційні коментарі публічно.

Свій ефір співачка іронічно назвала “Садом і Гоморра”, адже саме цей коментар найчастіше залишали під її дописом у соціальній мережі. Тому Полякова одразу внесла ясність щодо своєї позиції стосовно ЛГБТ-спільноти.

“Я підтримую такі речі від душі. Я за те, щоб люди мали вільний власний вибір. Дорослі люди повинні вирішувати, яке віросповідання мати, за яку партію голосувати, з ким жити, і що роботи”, – коментує Полякова. 

На слова підписників, що під час війни проводити Марші Рівності не доречно, артистка зазначила, що це був не парад, а мирна акція на підтримку необхідних законів про цивільне партнерство, а також про проблему булінгу та дискримінації.

Не залишила без уваги Полякова і коментар одного з фоловерів про те, як би вона сама відреагувала на рішення її дітей вступити в одностатеві стосунки

“Скажу: “Доця, будь щаслива, з ким ти вибрала, тому що я не можу тобі сказати, з ким тобі жити, якщо тобі подобаються жінки”. Що я можу відмовитися від своєї дитини? Мої діти зроблять вибір, і я його прийму, тому що я поважаю вибір кожної людини”, – говорить артистка.

За словами Полякової, представники ЛГБТ-спільноти були у всі часи. До того ж сьогодні чимало їх на фронті захищають Україну. Артистка підкреслила, що рівність прав для всіх людей – це цивілізований вибір країни.

“Будьте толерантні і поважайте вибір кожного. Не так страшно демонструвати свій вибір, страшно, коли демонструють силу, яка може відібрати, розтрощити та знищити. Тому люди, любіть, поважайте один одного. Партнерство – це підтримка, любов, повага”, – закликала артистка.

Нагадаємо, раніше Полякова заявила, що повертається з великим шоу в “Палаці Спорту”.