ANGELA та її новий сингл “Відпусти”: красива балада про увесь біль розставання

ANGELA та її новий сингл "Відпусти": красива балада про увесь біль розставання

Нова зірка ANGELA продовжує наповнювати якісним та різноформатним матеріалом ефіри українських радіостанцій та найбільших стримінгових сервісів.

Вслід за танцювальним літнім синглом “Твої очі” та реміксом на нього, артистка випустила ліричну баладу “Відпусти“, яка точно прийдеться до смаку поціновувачам української поп-музики для дорослих.

Співачка, яка полюбилася багатомільйонній аудиторії, не хоче обмежуватися одним жанром та активно демонструє свій діапазон, як і вокальний, так і емоційний.

Сингл “Відпусти” є класичною гітарною акустичною баладою, яких сьогодні в ефірі майже нема. Трек присвячений темі розставання та розповідає про відчуття, пов’язані зі складностями розірвання відносин, які стали приносити лише біль.

Сама ANGELA, яка раніше концентрувалася на танцювальній музиці, називає трек “Відпусти” своїм улюбленим:

“Я дуже горджуся цією роботою. Нам вдалося зробити якісний, чесний та красивий трек. Ми знаємо багато акустичних балад, але в останні часи в жанрі не відбувалося нічого цікавого. Але завдяки роботі команді вдалося зробити таку пісню, яка справді не має навіть натяк на фальш та фейкові емоції”, — розповідає сама ANGELA.

Артистка не тільки активно розвиває власну музичну кар’єру, а й системно займається громадською та благодійною роботою.  ANGELA була нагороджена Орденом “За громадянську доблесть”. Артистку відмітили за громадянську мужність, патріотизм, активну благодійну та громадську діяльність, самовіддане служіння  Українському народу. Ще раніше співачка стала лауреаткою орденів “Свята Софія” та Королеви Анни “Честь Вітчизни” заснованих  міжнародною громадською організацією “Асамблея ділових кіл”.