MEGOGO LIVE безкоштовно транслюватиме концерт українських артистів

MEGOGO LIVE безкоштовно транслюватиме концерт українських артистів

У суботу, 15 липня, музичний канал MEGOGO LIVE безкоштовно транслюватиме концерт українських артистів від фестивалю Atlas, який відбуватиметься в центрі столиці на терасі ТРЦ Gulliver. Пряма трансляція розпочнеться о 20:30 за київським часом.

У лайнапі  — TEMBER BLANCH, Lida Lee та багато інших.

Також, виступатимуть резиденти “Підпільного стендапу”, серед яких: Василь Байдак, Святослав Загайкевич, Дмитро Білоус.  

Перегляд концерту на MEGOGO  LIVE безкоштовний для всіх користувачів, в тому числі незареєстрованих. Усі охочі можуть приєднатись із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інші девайси, підключені до інтернету. Після завершення прямої трансляції – перегляд буде доступним у записі.

За умовами організаторів концерту, за благодійним одноденним квитком з відкритою датою на фестиваль Atlas після перемоги можна буде потрапити на ексклюзивний офлайн-івент на терасі ТРЦ Gulliver. 100% від продажу квитків + сервісний збір буде передано на благодійність.

Окрім того, з 15:00 на Спортивній площі працюватимуть: бар,  фуд-корти з лаундж-зоною та сцена, на якій виступатимуть українські артисти. Також, з 19:00 до 20:30 на великому екрані буде транслюватися фільм “Найкращі вихідні”, вхід на фан-зону вільний.

Переглянути трансляцію події  на MEGOGO LIVE можна за посиланням 

Подія буде перекладена жестовою мовою від “Дивись як чутно”.

Нагадаємо, що медіасервіс MEGOGO активно підтримує українську музичну культуру та транслює події Atlas з 2019 року. Також сервіс є його  офіційним медіапартнером.