BANAR презентував новий сингл та кліп “Відчуваю”

BANAR презентував новий сингл "Відчуваю" та кліп на нього

Співак та саунд-продюсер, учасник гурту Mansound та 9-го сезону “Голосу країни” Артем Банар впевнено дебютував навесні минулого року з жартівливим етно-поп треком “Паляниця”. Пісня потрапила до етеру багатьох українських радіостанцій та в лонглист премії Yuna 2023 в номінації “Пісні незламної України”. Своїм другим синглом “Гони москаля” BANAR продовжив рефлексію на тему повномасштабного вторгнення. 

А от з виходом третього в своїй сольній кар’єрі релізу “Відчуваю” Артем неочікувано розкрився як артист, що здатний писати та виконувати легкі та чуттєві пісні, слухаючі які, хочеться забутися й танцювати у променях пекучого літнього сонця.

“Відчуваю” — це зізнання в коханні людині, якій ще належить трапитись на шляху ліричного героя в майбутньому. Авторкою тексту є Юлія Черній, й доволі символічно, що після написання цієї пісні вона дійсно зустріла свою половинку.

“Я писала про любов у теперішньому часі, не маючи її, але вірячи в те, що колись і в мене буде своя споріднена душа. Так врешті решт і сталося”, — розказує дівчина.

Окрім сонграйтингу, Юлія також взяла участь в зйомках кліпу. В кадрі її можна побачити в жовтій кофті та синіх широких штанах в обіймах свого бойфренду. Виходить, приспів, який вона написала — “закриваю очі й уявляю, як в своїх обіймах тебе я відчуваю” — фактично став пророчим для самої авторки. Втім, не тільки її особиста історія, а й все, з чого складається відео на трек “Відчуваю”, буквально випромінює почуття теплоти, душевної близькості та радості життя.

Сприяє цьому динамічна хореографія від Стейсі Банар, коханої дівчини вже самого Артема, яскраві костюми та щасливі обличчя танцюристів, і навіть локації, в яких це все відбувається. Справа в тому, що всі вони розташовані в маленькому містечку Хотин, яке є рідним для виконавця, і в якому знімались обидва його попередні кліпи. Тут і школа, в якій навчався BANAR, і скейт-парк, де він раніше проводив багато часу з друзями, і місцевий стадіон, і навіть магазин АТБ, в якому співак купує продукти.

Режисером та відеографом відео став Денис Мамалицький, а саунд-продюсером треку — Ігор Гурич, постійний творчий партнер Артема. Сингл “Відчуваю” вже доступний для прослуховування та скачування на всіх стримінгових платформах.