“БАНТИКИ”: YATSUTA випустила саундтрек осені для побачень без табу

"БАНТИКИ": YATSUTA випустила пісню для побачень без табу

"БАНТИКИ": YATSUTA випустила пісню для побачень без табу

Найзатишніший і мрійливий період року в самому розпалі, — артистка YATSUTA відкриває сезон побачень і презентує прем’єру цієї осені.

"БАНТИКИ": YATSUTA випустила пісню для побачень без табу

Разом з автором синглу Дмитром Сисоєвим співачка ділиться свіжою музичною історією про кохання, яке окрилює, заряджає і розриває всі шаблони правильності.

«БАНТИКИ» —  сингл, в якому кожен знайде себе. Хтось розв’язує бантики на кісках, хтось на нижній білизні. Ця пісня інтригує та захоплює, розв’язуючи ті найпотаємніші почуття і бажання, які виникають у музиці та формують загальний вайб між артистом і глядачем. Час бути собою: біжіть призначати побачення, розв’язуйте бантики і міняйте фантики на поцілунки!», — радить YATSUTA.

Разом із яскравою новинкою співачка презентувала музичне відео на нього. Роботу над кліпом YATSUTA довірила не просто режисеру, а режисеру, що танцює, — Олексію Кучеренко. Він уже відомий потужними колабораціями по хореографії та відео-режисурі з такими артистами як Потап, NK, ВІА Гра, Іван Дорн, Pianoboy, Gena Viter, групою «Время и Стекло» та багатьма іншими.

«Мені дуже хотілося, щоб кліп максимально розкрив мене не лише як співачку, а й як танцюристку! Адже майже все своє життя я не лише співаю, а й танцюю! У кліпі брали участь професійні хореографи Києва, а також педагоги студії, творчим керівником і засновником якої є я», — ділиться YATSUTA.

https://www.youtube.com/watch?v=SOnq-RoAjgc

Етап підготовки до кліпу став справжнім випробуванням. Через погодні умови дату зйомки доводилося переносити кілька разів. Складністю були і стислі строки. Однак завдяки професіоналізму команди артистки результат перевершив усі очікування. У кадрі глядач побачить співачку в двох образах, один з яких — дуже незвичайний і несподіваний для співачки. Як говорить YATSUTA, таке рішення було для неї ризикованим, однак співачка сподівається, що глядачі оцінять “гру”.