Полетіти на Місяць легко: “Mu2Moon” презентував першу частину альбому

Полетіти на Місяць легко: "Mu2Moon" презентував першу частину альбому

Полетіти на Місяць легко: "Mu2Moon" презентував першу частину альбому

Полетіти на Місяць досить просто. Для цього лише потрібно знайти в Spotify, або на будь-якій іншій стрімінговій платформі гурт “Mu2Moon” і увімкнути їхні треки.

Сьогодні колектив презентував першу частину деюбнтого альбому “Moonchild: Chapter 1.Earth”. Молода команда музикантів розпочала роботу над альбомом восени 2020-го і вже встигла дати чотири концерти в Одесі та області. Окрім цього, “Mu2Moon” створив власний стиль виконання та записав альбом. Прихильник гурту часто порівнюють їх з Linkin Park, адже вокаліст записав трек спільно з Майком Шинодою

Альбом “Moonchild: Chapter 1.Earth” —  концептуальний, містить об’єднану в треках історію про хлопчика, який дуже хоче потрапити на Місяць, вирватися з повсякденності та пізнати незвідане. Кожна частина альбому веде головного героя до усвідомлення себе та своїх справжніх потреб. 

Тексти створює вокаліст, Слава Питак спільно з американським сонграйтером Нейтом Левінгстоном. Над музичною складовою хлопці працюють спільно, адже саме в міксі особистих стилів народжується moon rock. 

Склад гурту: вокаліст — Вячеслав Пітак, бас-гітарист — Артем Ясніцький, ударні — Гліб Мараховський, гітарист — Ігор Макаров.