БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вирушають у новий масштабний тур «Сильні серця»

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відкрили збір на пів мільйона гривень на честь свого 25-річчя

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” вирушають у новий масштабний тур під назвою «Сильні серця».

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вирушають у новий масштабний тур під назвою «Сильні серця».

У турі заплановано понад сто концертів Україною. Починаючи з кінця травня, шанувальники зможуть побачити та почути нову програму під назвою «Сильні серця». У ній будуть як і нові пісні, так вже давно знайомі всім треки.

Все для того, аби згуртуватись і продовжувати допомагати ЗСУ, адже всі концерти туру – благодійні.

Попередній тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, що пройшов у 2023 році, прославився абсолютними аншлагами у кожному куточку України. Квитки було важко купити вже за місяць до виступу.
У 2023 році гурт зіграв понад 150 концертів Україною та світом.

Наразі «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» продовжують свій всесвітній тур під назвою «Разом до перемоги». В його рамках музиканти гратимуть концерти до лютого 2024 року.

«Куплений вами квиток на концерт гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” – це донат для українських військових, а тим самим – внесок у нашу Перемогу. Більшу частину цих коштів ми витратимо на закупівлю дронів та автомобілів для ЗСУ. Війна почалась ще у 2014 році, але 24 лютого 2022 року кожен з нас відчув це пекло на собі. В цей день український народ почав рух до справжньої Незалежності. Немає іншого шляху у нас з вами, як шлях до Перемоги. І саме зараз, весь український народ, та в першу чергу – Збройні Сили України, рухають нашу Країну до цієї неминучої, української Перемоги», – Сергій Танчинець.

Нагадаємо, раніше “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” відкрили збір на пів мільйона гривень на честь свого 25-річчя.