«Black into white» – поліфонія музичних кольорів вид Janeuary
20 грудня 2024 року після випуску експериментального ЕР “Earendel” Janeuary повертається з новим захоплюючим релізом “Black into White”. Цей трек знаменує собою продовження еволюції в музичній подорожі Janeuary, поєднуючи насичену емоційну глибину тексту пісні з симфонією інструментів, що значно перевищує простоту присутності лише чорного та білого кольорів. Шанувальники зможуть насолодитися оксамитовим вокалом співачки та чарівними інструментами оркестру.
Емоційний підхід Janeuary до музики вирізняє її роботу, змушуючи кожну композицію звучати, як інтимне живе виконання.
«Якщо більша частина музики — це кінотеатр, то моя — це театр», — каже Janeuary.
Композиторка трохи відкриває кулісу. В новій композиції буде більше почуттів, більше інструментів, більше граней. Janeuary завжди було достатньо чорного та білого, але на цей раз іі уява та вишуканий музичний смак намалювали справжню поліфонію музичних кольорів.
Шанувальники також можуть подивитися приголомшливе чорно-біле музичне відео, яке супроводжує реліз, пропонуючи кінематографічну інтерпретацію багатошарових емоцій пісні. Кліп доступний на офіційному YouTube-каналі співачки.
“Black into White” обіцяє стати неймовірно красивим доповненням до репертуару Janeuary, пропонуючи слухачам трансформуючий досвід звуку, емоцій і бачення. Але співачка не любить зупинятися ані на хвилину, тому вже зараз працює над дійсно великим сюрпризом для своїх шанувальників.
Janeuary — альтернативна співачка/автор пісень з України, яка має насправді емоційне звучання і театральний стиль. Відома тим, що поєднує меланхолійні відтінки з інноваційними аранжуваннями, її музика продовжує захоплювати аудиторію по всьому світу.
Попередній експериментальний міні-альбом Janeuary «Earendel» мав ротацію на українських радіостанціях (Хіт FM та Kiss FM) та за кордоном. Журнал «Playboy Україна» надрукував величезну статтю про співачку в розділі «культура».
Один з попередніх релізів «Loving you» потрапив на обкладинку американського музичного видання Indiefferential. «Back where I belong» та «Awakening» мали великий успіх в Україні та за її межами. Такі журнали як «Beach house», «Illustrate Magazine», «Clout» публікували інтерв’ю зі співачкою. Крім того, французькі, німецькі, американські, мексиканські, канадські, японські та інші блоги/журнали опублікували чудові відгуки. «In my damn head» було додано до майже 300 списків відтворення на Spotify.
Її альбом «No news but muse» надихнув людей у всьому світі, демонструючи глибокий вплив її творчості. Різні художники використовували її музику як саундтреки до своїх малюнків, серед них Масакі (Японія) і Гаррі Ерготт (Австрія). Для своєї хореографії танцюристи обирали треки Janeuary.