Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation

Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation

11 липня 2024 року на території ресторану «Прага» вперше відбудеться благодійний Art Picnic, організований фондом Natalia Kovalenko Foundation. Захід розпочнеться о 18:00 на терасі над озером серед зеленої зони парку.

Мета цього вечору – об’єднати друзів фонду, волонтерів, акторів, музикантів, спортсменів та медійних особистостей, щоб висловити подяку за їхню підтримку та допомогу. Art Picnic стане платформою для вираження вдячності тим, хто невтомно працює заради перемоги та підтримки нашої країни у цей важкий час.

Ведучим заходу стане Григорій Решетнік, відомий своїми телепроєктами. А серед зіркових гостей Art Picnic будуть українські музиканти, зокрема співачка ROXOLANA, творча спілка Phil it, виконавець Khayat, а також артистка CURLYGIRL.

KHAYAT і ROXOLANA стануть зірковими гостіми Art Picnic, 
 який організований фондом Natalia Kovalenko Foundation

Протягом вечора на заході будуть різні активності.

Серед них — майстер-клас «Що для тебе дім?» , під час якого учасники зможуть висловити свої почуття та думки про значення дому у їх житті. Окрім того, під час Art Picnic відбудеться квест «В пошуках дому» – інтерактивна гра, яка допоможе зануритися в атмосферу пошуку та відбудови.

Але й це ще не все! Також пройде виставка робіт “Берегиня” та майстер-клас від Поліни Маяковської. На заході буде продемонстрована серія тарілок у колаборації з LoraShen – де відбувається поєднання рушників, дерева життя, образів птахів, й наших жінок, які зберігають рід та дім. Унікальні роботи, історію створення, момент натхнення — про все це можна буде дізнатись на самому Art Picnic.

А під час лотереї «Цеглинка надії» кожен учасник матиме шанс виграти цінні призи, підтримуючи благодійні проєкти фонду. Також гості вечора матимуть змогу взяти участь у майстер-класі з акторської майстерності від Альбіни Перерви, відомою за ролями у серіалах “Київ вдень та вночі” та “Слід”.

Ба більше, під час Art Picnic відбудеться перформанс «Я вдома» – емоційний виступ, який нагадує про важливість дому та родини.

Закінченням заходу стане благодійний аукціон, під час якого кожен матиме змогу придбати ексклюзивні предмети та підтримати благодійну діяльність фонду.

Art Picnic стане місцем, де можна буде не тільки насолодитися музикою та мистецтвом, але й зробити внесок у відновлення зруйнованих війною будинків та підтримати гуманітарні проєкти, адже від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році фонд Natalia Kovalenko Foundation змінив вектор роботи відповідно до актуальних потреб країни.

Зібрані під час заходу кошти будуть спрямовані на будівництво будинку для сім’ї військовослужбовця та медикині – Гавриленків. Родина втратила дім під час окупації та ракетного обстрілу навесні 2022 року у селі Мощун, що на Київщині. Сьогодні фонд опікується цією багатодітною родиною та прагне допомогти їм знову знайти свій дім.

Нагадаємо, що фонд Natalia Kovalenko Foundation був заснований Наталією Коваленко у 2020 році та мав на меті підтримувати молодих обдарованих українців. З початком повномасштабної війни діяльність переорієнтувалась на допомогу постраждалим від війни, відбудову зруйнованих будинків та підтримку культурних проєктів.

Серед основних ініціатив фонду:

  • «Повернути Мрію» – підтримка талановитих українців у сфері мистецтва.
  • «Вулиця Серця» – відбудова будинків у селищі Мощун, які зазнали руйнувань під час війни
  • «Музична Мрія» – відновлення музичних інструментів для культурних клубів, постраждалих від окупації.

Контакти для реєстрації та додаткової інформації: