Новий сингл від STOROZHKO — це пісня про любов до себе та впевненість у своїх силах

Новий сингл від STOROZHKO — це пісня про любов до себе та впевненість у своїх силах.

Українська співачка STOROZHKO представляє свій новий сингл “Як тату” – музичний твір, який покликаний підвищити впевненість у собі серед дівчат та жінок.

Ця пісня має на меті показати унікальність кожної дівчини через метафору татуювання, яке залишає незабутній слід. Проникливий текст та якісний продакшн у стилі сучасного RnB покликані значно збільшити аудиторію артистки, яка тільки нещодавно почала свій шлях. І це другий сингл у її дискографії.

“Хочу зібрати довкола себе аудиторію. І щоб моя музика підтримувала та допомагала людям . Хочу щоб моя музика була другом для слухача і слухачки”, – ділиться співачка.

Пісня “Як тату” – це послання про самоповагу та самостійність, що передається через проникливий текст та привабливу мелодію. Трек акцентує на важливості любові до себе і впевненості у власних силах.

Відхід від теми розставання, яка була присутня у попередньому релізі “Залиши”, до натхненного треку підкреслює бажання STOROZHKO підтримати жінок у їхньому прагненні до самовдосконалення.

“Моя пісня про те що дівчата мають любити себе та мають бути впевненими у собі та це транслюється завдяки тексту про непересічність дівчини в тому що вона залишає слід по собі назавжди як татуювання. Мені здається що ця пісня має вселяти у жінок впевненість у собі та піднімати настрій”, – прозповілася артистка.

STOROZHKO вважає, що “Як тату” має стати джерелом натхнення для всіх жінок, допомагаючи їм відчути свою внутрішню силу та впевненість. Ця пісня транслює просте, але важливе послання: кожна дівчина унікальна і варта того, щоб залишити свій слід у цьому світі.

Зараз артистка зосередженна на своїй музичній кар’єрі та активно працює над новими піснями. Тому скоро ми почуємо нові релізи, а сингл “Як тату вже доступний” на всіх цифрових платформах.